Rozwija wysokości śródpolny stały NMR dla charakterystyki powikłani cele

Dr. Guido PintacudaTHOUGHT LEADERS SERIES...insight from the world’s leading experts

bryła - stan NMR spektroskopia jest techniką używać naukowami zapewniać wartościową informację w analizie stali materiały. Ja zapewnia unikalnych, odmianowych wgląd w i. strukturę, dynamika i odczynowość wszystkie rodzaje materiały

Przy instytutem Analytical nauki w Lion, Francja, grupa naukowowie pracuje na sposobach robić stały NMR rutyny narzędziu który używać charakteryzować szerokiego zakres znacząco systemy w biologii i chemii badaniu mogą badacze. Stały NMR może stosować wielki pasmo chemically i biologically istotni cele które no mogą studiujący używać inne techniki.

wysokości Śródpolna bryła - twierdzi NMR dla Powikłanych Biologicznych molekuł od AZoNetwork na Vimeo.

W wywiadzie z wiadomością Medyczną, grupowy lidera Dr. Guido Pintacuda, podkreślał niektóre metody drużyna rozwija przynosić nowych i rosnąco powikłanych biomolecular cele wśród zasięg stały NMR.

W większości farmaceutyczny rozwój i badanie w próbki, formalnie wgląd provided Radiologiczną krystalografią. Ponieważ próbki które no mogą krystalizować no mogą korzystać od ten wglądu, Pintacuda i drużyna rozwijamy stały NMR który może stosować zamiast, próbować nowe klasy molekuły i przynosić w farmaceutycznego rozwój po to, aby.

Przykłady cele zawierają proteinowych zgromadzenie, nukleinowego kwasu kompleksy i błoien proteiny, ostatnio. drużyna jest zainteresowana wewnątrz Błoien proteiny są niezwykle trudne charakteryzować jakaś inną techniką, które są komórek portierami istotne komórki funkcja i, są trudni krystalizować i często bardzo trudny solubilize bez wykoślawień.

NMR spektroskopia Bruker

"Tym samym rozwój właściwa stała NMR technika jest kluczowy studiować te próbki prawidłowo przy atomowym poziomem, w rodzimym środowisku," powiedział Pintacuda.

Pintacuda jest szczególnie zainteresowany w próbkach zawiera paramagnetycznych metali jony które są kluczowi katalizować znacząco reakcje w biologicznym i chemicznym świacie., Elektroniczna struktura metalu jon gruntownie łączy aktywność i odczynowość, wyjaśniał, i używać NMR, kluczy biophysical parametry mogą bezpośrednio przystępujący które no są dostępni nawet gdy molekuła może krystalizująca.

W laboratorium grupa używał stały NMR przy wysokim polem magnetycznym dostępny obecnie który Pintacuda wyjaśniający jest zasadniczy, ponieważ wrażliwość i postanowienie ściśle odnosić sie pole magnetyczne rozmiar. Pracujący przy ten wysokim polem magnetycznym drużyna był sprawnie naprawdę pchać ograniczenie ich podejście, brać się do więcej wielkich substraty i kompleks niż ja jest ewentualny niski pole przy.

Bruker NMR

Pintacuda wierzy dostępność wysocy pola magnetyczne robi stały NMR rutynowej charakterystyki technice dla szerokich klas molekuły, wielki cząsteczkowy ciężar lub dostępny w bardzo limitowanych ilościach.

Co może patrzeć jak stopniowa zmiana w polu magnetycznym olbrzymiego wpływ pod względem złożoności próbki które mogą analizować i przynosili wielkie klasy molekuły tak jak wielkie błoien proteiny, które są teraz niedostępne jakaś inna technika, w zakresie stały NMR."

Dr Guido Pintacuda, instytut Analytical nauki, Lion, Francja.

Pracujący wraz z inny w polu badacze zapoczątkowywali podejście opierającego się na bardzo szybkim kąta przędzalnictwie i bardzo małych rotorach który umożliwia błyskawicznego obracanie próbka dla bezprecedensowych korzyści w postanowieniu i wrażliwości. To także będzie pomocniczo w rozszerzać rozmiar błoien proteiny które mogą analizować stały NMR.

Błoien proteiny uzasadniali wokoło 20, 30% wszystkie istniejące proteiny i 50% aktualni leków cele. Mimo to, uzupełniali less niż 1% proteiny charakteryzować w Proteinowych dane banku, kolekcja protein struktury znać wokoło dzisiaj do tej pory. Tym samym potencjał dla formalnie i dynamical charakterystyki te znacząco cele stały NMR, jest ogromny.

Bruker mikroskop

"dowód pojęcie dla te molekuł który możliwie przyśpieszamy z szybkimi sondami stały NMR, wzrost w polu magnetycznym w kąta przędzalnictwie, i, pokazuje robi ogromnej większości te próbki dostępne w w pełni protonated formie" powiedział Pintacuda.

To w ja już był rewolucyjny, ale tam  są dalszy klasy molekuły które kłamają na zewnątrz parzysty, równy zakres te opóźneni rozwoje i te zbyt dobrze ostatecznie zostać dostępnymi mogą gdy kolejne pokolenie magnesy zostać dostępnym: "wtedy jadą kolejnego pokolenia magnesy, nawet wysocy pola magnetyczne."

Komentujący na historii NMR out, Pintacuda punkty jak, od początku zawsze był współpraca z innymi technikami z NMR, tam, providing odmianową i uzupełniającą informację.

Myśleć to musi kontynuować być skrzynką w przyszłości: "często widziimy że, że nasz technika może także przerzucać most różnych tereny nauka, i technika, podejście, wyposażenie i wiedza specjalistyczna bardzo ten sam, no jesteśmy odmianowi biomolecular badanie ale może stosować inni problemy w materiał chemii i nauce."