Skidmore szkoły wyższa naukowiec odkrywa świadczenia zdrowotne zrównoważony, przemierzający, niskokaloryczna dieta

Badanie Skidmore szkoły wyższa ćwiczenia naukowem Paul Arciero znajdował w postaci PCBs od ciała sadła sklepów ale także pomocy uwolnienia toksyny, w dodatku do uwydatniać kierowych zdrowie i zmniejszać oxidative stres. że zrównoważony, przemierzający, niskokaloryczna dieta która zawiera przerywany pościć nie tylko dokonuje długookresową ciężar stratę,

Arciero's znalezienia dodają narastający ciało dowód na korzyściach "przemierzać" caloric ograniczenie dietę która ciie z powrotem na kaloriach i uwypukla four-six posiłki dzień, który zawiera 20, 25 gramów proteina., (CC$cr) Uczestnicy w Arciero's nauce także angażującej w przerywanym zamocowaniu.

Jego badawczy rezultaty dyskutują w "serum Polychlorinated Biphenyls Wzrastają i Oxidative stres Zmniejsza z przemierza Caloric ograniczenie dietą w Otyłych mężczyzna i kobietach," która publikuje w opóźnionym wydaniu Międzynarodowy czasopismo Środowiskowy badanie i zdrowie publiczne (przemierzać & toksyny).

Profesor zdrowie i ćwiczenia nauki przy Skidmore, Arciero także jest dyrektorem szkoły wyższa Ludzkiego odżywiania i metabolizmu laboratorium. Skidmore ucznie, zdrowie usługa personel i inni koledzy pomagający z CC$cr dietą, badają.

Międzynarodowy czasopismo Środowiskowego badania i zdrowie publiczne artykuł jest trzeci publikacją donosić na Arciero's znalezieniach na wpływie CC$cr dieta w ostatnich miesiącach. Poprzedzający artykuły wliczając Lipa 30 wydania odżywki i Sierpień 29 wydania kresy w fizjologii, podkreślali ulepszenia w ciało składzie i naczyniastych zdrowie, odpowiednio. (przemierzać & ciała skład) (przemierzać & Kierowi zdrowie)

Arciero najpierw porównywał rezultaty, następnie porównywał CC$cr dietę z tamto dokonującymi zdrową dietą nad 52 tygodni okresem i. otyłymi mężczyzna i kobietami podąża 12 tygodni ciężaru straty dietę w each skrzynce CC$cr dieta między 12 tygodni CC$cr dieta był równo wydajna przy zmniejszać ciało ciężar, oxidative stres, arterialny kołowacenie i wzrastający toksyny uwolnienie w, kobietach i mężczyzna. (>24 lbs, 10%) (25%) (12%) (25%) Po 52 tygodni faza, CC$cr demonstrował ulepszenia nad tradycyjną zdrową dietą w utrzymywać ciężar stratę; zmniejszać arterii kołowacenie; i laszowanie toksyny.

"zdrowa dieta udowadniał świadczenia zdrowotne," Arciero powiedział, ale ja jest znacząco kontynuować badać dodatkowe żywienioniowe strategie które mogą pomagać ulepszać jednostki i zdrowie publiczne. "i utożsamiać"

Bój odpowiedź

Jego znalezienia na toksynach mogą pomagać rozwiewać koncerny które obciążają który uwalnia toksyny w mógł mieć negatywnego efekt na dieters zdrowie.

Środowiskowi polutanty i inne toksyny przechują w tłustej tkance. Podczas ciężar straty, grube przerwy zestrzelają i toksyny zwalniają w bloodstream. Naukowowie wyrażali koncern że uwalniać toksyny mogli wzrastać dieters oxidative stres ich ryzyko rozwijać poważnych warunki wliczając plenność problemów hormonu zakłócenia, kierowej choroby, nowotworu i choroby i, choroby alzhaimera i Parkinson. (dokrewnego) (odtwórczego)

Arciero's badanie detoxification i zmniejszać oxidative pomoc zmniejsza tamte strachy. że CC$cr dieta no wzrasta choroba markierów i no może pomagać, w rzeczywistości, Furthermore znalezienia sugerują że tamto które no są z nadwagą lub otyli mogli także korzystać od CC$cr diety.

"Chociaż ciężar strata typowo prowadzi ulepszający zdrowie, znamy to w tamto które są z nadwagą i i, tym samym, przechować przesadne toksyny jest potencjałem wywierać wpływ ciało w negatywnych sposobach dla uwolnienia toksyny," Arciero wyjaśniał. "chcieliśmy chwytać uwolnienie tamte toksyny i ciało odpowiedź.

"Co zakładamy był że ciało kompensujący wzrastającymi przeciwutleniaczami. W odpowiedzi na ten powódź PCBs ciało przychodził swój swój obrona, scavenging toksyny i squelching. Zdrową straty interwencję," Arciero dodawaliśmy.

Cel pierwszy 12 tygodni faza był oceniać zdolność dokonywać pomyślną ciężar stratę CC$cr dieta (definiującą jako 10 procentów zaczynać ciało ciężar) i to dokonywał, z podłą ciężar stratą nad 25 funtów.

Podczas ten fazy, kobiety spożywali 1.200 kalorii na dzień i mężczyzna, 1.500. Tamto, 30 procentów przychodził od chudej proteiny, 45 procentów od unrefined węglowodanów i 25 procentów od zdrowego sadła. Jeden dzień tydzień, uczestnicy podążał przerywanego post, czyści/, składać się z 300, 450 kalorii od przeciwutleniacza jedzenia bogatych źródeł.

Drugi faza badanie porównywał rezultaty CC$cr dieta i tradycyjna zdrowa dieta. (52 tygodnia) Wszystkie dieters spożywali z grubsza ten sam liczbę kalorie: w przybliżeniu 1.900 dla oba grup. CC$cr dieters pościli, czyścili either once/once. każdy dwa tygodnia lub miesiąc Tamto na zdrowej diecie podążali wytyczna Krajowy cholesterolu program edukacyjny, spożywa 35 procentów kalorie równie grube i 50, 60 procentów jak węglowodany. Zdrowi dieters także jedli i spożywali mniej niż 200 miligramów na dzień żywienioniowy cholesterol 20, 30 gramów na dzień włókno.

Przy końcówką 12 miesięcy okres dla dwa grup wypada lepiej zdrową dietę dla oba utrzymuje ciężar stratę i eliminuje toksyny rezultaty zbaczali znamiennie, z CC$cr dietą, zmniejszający naczynia krwionośnego kołowacenie.

Badawczy uczestnicy które zostawali na CC$cr diecie odzyskującej o 1,5 funtach ciężar one gubili eliminować toksyny i kontynuowali. Tamto na zdrowej diecie, jakkolwiek, odzyskiwali 12 funta. Większość z tego był i ten sadło może prawdopodobnie mieć przechować toksyny. (ponowne)

"dowód naukowego że ja jest ilością twój dieta która liczy się," Arciero powiedział. "Przez diety samotnie możemy korzystnie wywierać wpływ detoxification proces, zmniejszać oxidative stresów poziomy, zmniejszać naczynia krwionośnego kołowacenie i uwydatniać ciężar stratę. To jest znacząco zdrowia publicznego wiadomość."

Źródło: Skidmore szkoła wyższa

Advertisement