Chirurgicznie podejście może eliminować pseudoparalysis w pacjentach z niepowetowanymi rotator mankiecika łzami

Bada, (SCR) może przedstawiający przy Amerykańskim Orthopaedic społeczeństwem dla sport medycyny specjalności dnia w San Diego przedstawień kapsuły artroskopijnej wyższej odbudowie, chirurgicznie podejście taktować niepowetowane rotator mankiecika łzy, eliminować pseudoparalysis i znamiennie ulepszać naramienną funkcję. (AOSSM)

Nasz dane pokazywali 26 27 pacjentów z umiarkowanym pseudoparalysis i 14 15 z surowym pseudoparalysis odzyskiwał ruch w ich ramieniu," zauważał wiodącego autora Teruhisa Mihata, MD, PhD, od Osaka Medycznej szkoły wyższa w Osaka. "(96,3%) (93,3%)" "kombinezon, wszystkie pacjenci pokazywać ulepszał naramienną funkcję i stabilność po operaci."

W liczbie 90 pacjentów nadający się dla nauki dzielili w trzy grupy poziomem pseudoparalysis przed operacją nikt lub surowy -, osoba o umiarkowanych poglądach, zasadzony na ich zakresie ręki elewacja. Pacjenci przechodzili MRIs przy miesiącami po operaci as well as seriami fizyczni testy ustalać sukces 3, 6 i 12.

"Rotator mankiecika łzy mogą wynikać w bólu i stracie funkcja w ramieniu," komentujący Mihata. "Nasz opóźniony badanie pokazuje ten chirurgicznie podejście jest wartością pomagać te pacjentów nie tylko uśmierza ból ale z nadzieją wraca, pełny naramienny ruch i aktywny styl życia."

Mihata i jego zespalamy się, wliczając profesora One Q. Lee, od Orthopaedic biomechaniki laboratorium, VA Long Beach system opieki zdrowotnej i uniwersytet kalifornijski, Irvine, najpierw przedstawiał SCR w 2007.

Źródło: http://www.sportsmed.org/aossmimis/Members/About/Press_Releases/SD2017ReleaseE.aspx

Advertisement