Antidepressants i schwytanie leki mogą efektywnie taktować cukrzycowego nerwu ból, badań znaleziska

Federacyjna zdrowie agencja znajdował pewnych antidepressants i schwytanie leki są wśród lekarstw które efektywnie taktują cukrzycowego nerwu ból. Badanie ono publikuje równocześnie w i w całościowym raporcie agencją dla Marzec, onlinym zagadnieniu Neurology® 24, 2017 medyczny czasopismo Amerykańska akademia neurologia, opieki zdrowotnej badania i ilości (AAN) (AHRQ).

AHRQ jest ołowianym urzędem federalnym ładować z udoskonalającym cierpliwym bezpieczeństwem i ilością Ameryka system opieki zdrowotnej.

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób mówi (CDC) więcej niż 9 procentów Usa populacja cukrzyce i obliczeni 50 procentów ludzie z cukrzycami niektóre formę cukrzycowa peryferyjna neuropatia, nerw szkoda powodować wysokimi poziomami krwionośny cukier, chociaż nie wszystko objawy. Objawy mogą zawierać ból, ścierpnięcie i tingling nerwu, w ciekach i nogach. Długi someone cukrzyce wielki ryzyko rozwijać neuropatię, szczególnie dla tamto które problemy kontrolować krwionośnego cukier. Surowa neuropatia może ostatecznie prowadzić potrzeba rozważać amputację.

"Providing bólową ulgę dla neuropatii jest kluczowy kierować ten skomplikowaną chorobę," powiedział Julie Waldfogel, pharmD, Johns Hopkins szpital w Baltimore, Md i autorze systematyczny przegląd. "Niestety, więcej badanie wciąż potrzebuje, gdy aktualni traktowania pokaźnego ryzyko efekty uboczni, i few studia zrobili na długookresowych skutkach te leki."

Systematyczny przegląd jest analizą rezultaty wielokrotność, ostrożnie projektujący studia dostępni na temacie.

Dla ten systematycznego przeglądu, badaczów patrzejących dla studiów i innych systematycznych przeglądów prowadzących po Amerykańskiej akademii neurologia 2011 wytyczna "Bolesna Cukrzycowa neuropatia", "traktowanie. W liczbie 106 studiów byli zawrzeć w przeglądzie.

Badacz znajdujący umiarkowany dowód że antidepressants venlaxine i byliśmy wydajni w zmniejszać odnosić sie ból., który postępują jako norepinephrine reuptake inhibitory,

Także zakładają słabego dowód że kiszkowiec toksyna schwytanie narkotyzuje pregabalin i oxcarbazepine, as well as leki klasyfikujący jako tricyclic antidepressants i atypical opioids byli prawdopodobnie wydajni w zmniejszać ból.

Waldfogel zauważał że długookresowy use opioids no poleca dla chronicznej bólowej opłaty brak dowód długookresowa korzyść i ryzyko nadużycie, niewłaściwe używanie i przedawkowanie.

Badacze zauważali że podczas gdy pregabalin pracuje w ten sam sposób, co oba jest często używany w klinicznym interchangeably ten przeglądowy znajdujący gabapentin no był wydajny niż placebo. To jest sprzeczny 2011 AAN wytyczna, który zakładają gabapentin być prawdopodobnie wydajny.

Schwytanie leka capsaicin i valproate śmietanka był nieskuteczna w ten analizie., która rozważał prawdopodobnie wydajny w 2011 AAN wytyczna,

"mieć nadzieję i zaludniamy z cukrzycami które szukają dla najwięcej skutecznego sposobu kontrolować ból od neuropatii, nasz znalezienia są pomocniczo lekarki" powiedzieliśmy Waldfogel. "Niestety, tam  no był dosyć dowód dostępny ustalać jeżeli te traktowania wpływ na jakości życia. Przyszłościowi studia oceniać to potrzebują."

Tam  byli inni ograniczenia. Jeden był, less niż sześć miesięcy, że wszystkie studia byli krótkoterminowi i wszystkie studia na wydajnych lekach więcej niż 9 procentów uczestnicy opuszczać out opłatę niekorzystni skutki. Terminów wyniki muszą oceniający w przyszłościowych studiach tak, że efekty uboczni i kontynuująca skuteczność leki mogą oceniający.

Źródło: https://www.aan.com/PressRoom/Home/PressRelease/1539

Advertisement