Nowa lek mieszanka mógł ciąć liczbę gorący sekwensy w menopauzalnych kobietach

Kobiety nękać częstymi gorącymi sekwensami podczas przekwitania mogli ciąć liczbę sekwensy prawie trzy czwarte, dzięki nowa lek mieszanka.

W próbie niosącej out przy Cesarską szkołą wyższa Londyn, badacze pokazywali ich wpływ i dotkliwość. że kobiety które cierpieli lub siedem gorących sekwensy dzień mogli zmniejszać liczbę obok jak 73 procentu as well as zmniejszać równie dużo,

Drużyna mieć nadzieję że ten pomyślna wczesnej fazy nauka, publikująca mógł zapewniać nadzieję dla kobiet które, które dla (HRT) uprzywilejowana pacjentem należnym zbawczy koncerny wpływają sekwensami i lub niewłaściwa jest hormonu zastępstwa terapia lub. w The Lancet i wymagać leka który celuje receptory w mózg,

Profesor Waljit Dhillo, NIHR badania profesor od działu medycyna przy imperiałem, powiedział: "Jeżeli kobieta ma więcej niż siedem sekwensów dzień i lek dostają one pozbywają się trzy czwarte one, to jest ładny odmienianie.

"Dla z dnia na dzień utrzymania i pracy, to jest znaczący wpływ na jakości życia. Jeżeli możemy zmniejszać rumienić się 73 procentami ja jest zmieniaczem dla tamte pacjentów."

Przekwitanie jest kiedy kobiet okresy zatrzymują i jest już nie sprawnie mieć dzieci naturalnie. Jako poziomy oestrogen spadek, typowo wokoło 45, 55 rok wiek, ja prowadzi liczba fizyczne zmiany wliczając menopauzalny rumienić się i obficie pocenia.

Dla wiele kobiet, te gorący sekwensy mogą być mali więcej niż niewygodna niedogodność. Ale dla niektóre prowadzić odzieżowi i łóżkowi prześcieradła przemaczający w pocie mogą, części surowi epizody, as well as nieustępliwy budzić się od sen który wywiera wpływ ich działanie, socjalny i dom, żyje.

HRT może być wydajnym traktowaniem dla niektóre kobiet ale no może być stosowny dla everyone. Terapia może wzrastać względnego ryzyko nowotwór piersi i może wzrastać ryzyko zakrzepy., która wymaga brać miarowych oestrogen nadprogramy uśmierzać objawy, To znaczy że wiele kobiety no mogą brać HRT uśmierzać ich menopauzalnych objawy.

W opóźnionej nauce 28 kobietom z surowy rumienić się dać nowej lek mieszance dzwoniącej MLE4901 astraZeneca Millendo lecznictwa, oryginalnie rozwijają i koncesjonują próbować uśmierzać ich objawy., która fundował, prowadził profesorem Dhillo i NIHR i MRC

W sercu podejścia blokuje neurokinin b (NKB) chemicznych nazwanych. Poprzedzających studia w zwierzętach wyjawiających które wzrastali poziomy substancja chemiczna powodowali rumieni się odpowiedź w ogonach szczury jednakowi menopauzalny sekwens.

W ludzkich studiach, analiza móżdżkowa tkanka od menopauzalnych kobiet wyjawiał podwyższonych poziomy NKB w ich mózg. Cesarska drużyna poprzednio znajdował to daje NKB młode kobiety w kontrolującym pokoju powodować rumienić się.

Przynoszący wpólnie wszystko te pasemka prowadził badaczów myśleć że blokować akcję substancja chemiczna mógł mieć opposite skutek być nowym wydajnym traktowaniem dla menopauzalny rumienić się i.

Badać pomysł byli zarządzającymi MLE4901 które blokują NK3 receptory mózg, dokąd NKB akty, tłumić akcję substancja chemiczna., żeńscy wolontariuszi z częsty rumienić się

W randomizować, stora, kontrolująca próba, menopauzalne kobiety starzeć się między 40 i 62 lat rekrutował przy Cesarskimi szkoły wyższa opieki zdrowotnej NHS zaufania szpitalami. - i co doświadczali lub siedem gorących sekwensy dzień i no mieli okresu w 12 miesiącach przynajmniej -

Uczestnicy przypadkowo wybierali lub najpierw otrzymywają 80 mg dzienną dawkę lek lub placebo nad kursem cztery tygodni okres, przed wyłaczać otrzymywać inną pastylkę dla dodatkowy cztery tygodnia. To zapewniał kobiety postępować jako ich swój kontrola podczas nauki, i skutki lek byli jaśni.

Badacze zakładają as well as ich dotkliwość, porównująca że mieszanka MLE4901 znamiennie zmniejszał średnią sumaryczną liczbę sekwensy podczas tygodnia traktowania okresu, gdy pacjenci otrzymywali placebo dla cztery tygodni. Ja także pomóc zmniejszać wpływ sekwensy na kobiet życiach, udoskonalający sen.

Dr Julia Praga, pierwszy autor nauka, komentujący: "Pomimo faktu iż dla millions kobiety nietolerowani są w ten sposób ich menopauzalni objawy dużo cierpią w ciszy ponieważ ja jest tabu tematem i traktowanie opcje ogranicza. Ja był w ten sposób podniecający widzieć życia tamto które uczestniczyli w nauce zostać przekształconymi gdy ich sekwensy ulepszający once brać nowego leka. Mogli spać przez nocy i mniej zawtydzali w dniu; mówili ja one czuł "istoty ludzkiej znowu"."

Elaine szczekacz, starzejący się 61, jeden uczestnicy w nauce, powiedział "słuchałem o ten nauce i byłem zainteresowany w brać część. Czułem dla przyszłych pokoleń i. że jeżeli nauka pracował ono będzie use menopauzalne kobiety teraz,

"byłem cierpiącym dzienny wciąż i śródnocni gorący sekwensy i cokolwiek które mogli ulepszać ilość mój życie byli warty zachodu. Gdy brać pastylkom mój sekwensy znacząco zmniejszających i Mnie budził się less często przy nocą i mój ilość sen ulepszał.

Traktowanie z NK3 receptoru blokerem mógł być idealny dla kobiet (HRT) lub tamto które wolą no brać go przez zbawczych koncernów. które no może brać hormonu zastępstwa terapię, opłatę lub zakrzepy, narosły ryzyko nowotwór piersi

Profesor Dhillo dodawał: "Mnóstwo kobiety wybierają brać HRT ponieważ ono opiera się. Ten nowy lek jest pigułką który blokuje NK3 receptor, więc ono no m efektów ubocznych kojarzących z oestrogen."

Profesor Dhillo wnioskował: "To był dowód pojęcie nauka i udowadnia że NK3R bloker, MLE4901, znamiennie zmniejsza menopauzalny rumienić się 73 procentami podczas tygodnia traktowania okresu.

"Te są podniecający znalezienia które mogli być odmienianiem. Plan teraz jest znajdować out jeżeli NK3R bloker, MLE4901, może być jako bezpieczny i wydajny nad długookresowym okresem w wielkiej grupie pacjenci."

Źródło: http://www3.imperial.ac.uk/newsandeventspggrp/imperialcollege/newssummary/news_3-4-2017-15-6-16

Advertisement