Kombinezon równowaga bakterie na skórze może być czynnikiem kluczowym dla trądzika rozwoju

Dzisiaj przy mikrobiologii społeczeństwa coroczną konferencją pokazują, badacze że całkowita równowaga bakterie na osoby skórze, raczej niż nieobecność szczególny bakteryjny napięcie lub obecność, pojawiać się jest ważnym czynnikiem dla trądzika rozwoju i skór zdrowie.

Trądzika vulgaris jest pospolitym skóry warunkiem który wpływa 80%-85% ludzie przy niektóre punktem w ich życiach. Podczas gdy trądzik jest chorobą włosiani follicles na skórze dokładne przyczyny warunek są niejasne. Bakterii Propionibacterium trądziki długo kojarzyli z trądzikiem, ale z P. trądzikami jest obfitych, przeważajacych gatunków i, swój rola w trądziku dobrze no rozumiał. zdrowych i acned w jednostkach w follicle

Badacze, profesor nadzwyczajny farmakologia, prowadzący Dr Huiying Li, cząsteczkowa i medyczna przy David Geffen szkołą medyczną przy UCLA, używać bez recepty por czyści paski uzyskiwać skóry follicle próbki od 72 jednostek: 38 z trądzikiem i 34 co no miał choroby. Drużyna wtedy używał technikę dzwoniącą DNA flinta uporządkowywa analizę, wspomaga, i potwierdzał znalezienia w dodatkowe 10 jednostek. utożsamiać makijaż skóry microbiome dwa grupy i porównywać

Badacze byli sprawnie wykrywać różnicy w skór bakterii składzie, dokładnie określać świetnie genetyczne różnicy między P. trądzików napięciami dwa klinicznej grupy. W zdrowej grupie bakteryjna społeczność bogacił z genami odnosić sie bakteryjny metabolizm które myśleć być znacząco w zapobiegać szkodliwe bakterie od kolonizować skórę.,

W kontrascie trądzik grupie zawierającej, wysocy poziomy kojarzący geny wliczając tamto związany z transportem podżegające mieszanki tak jak bakteryjne toksyny które są potencjalnie szkodliwe skóra. i produkcją, Opiera się na profilach te genomic elementy drużyna był sprawnie przepowiadać zdrowie status jednostki z wysoką dokładnością.

Dr Li powiedział badanie: Ten nauka sugeruje as well as oddziaływanie skóra warunek w trądziku lub zdrowa skóra,". "że makijaż bakterie w follicles może odbijać,"

Ten nauka zapewnia nowych wgląd w drobnoustrojowych mechanizmy za trądzika rozwojem i sugeruje że celujący traktowania modulować skóry microbiota i utrzymywać zdrową bakteryjną równowagę mogą być preferowani nad antybiotycznym użyciem który może unselectively zabijać szkodliwe i korzystne skór bakterie., Te traktowania mogli zawierać probiotic fag terapię lub supplementation która wybiórczo celuje odmianowych bakteryjnych napięcia.

Dr Emma Barnard, badacz w dziale Cząsteczkowa i Medyczna farmakologia przy David Geffen szkołą medyczną przy UCLA który przedstawia pracę przy konferencją, powiedział: "Rozumieć bakteryjnej społeczności na skórze jest znacząco dla rozwoju uosobeni traktowania w trądziku. Zamiast zabijać wszystkie bakterie wliczając korzystnych ones, musimy skupiać się na przesuwać równowagę w kierunku zdrowego microbiota celować szkodliwe bakterie lub bogacić korzystne bakterie."

Źródło: Mikrobiologii społeczeństwo

Advertisement