Badacze studiują korzyści witamina B12 w Marmite

Nowa nauka pokazuje że Marmite może podnosić móżdżkową władzę i mógł nawet pomagać walczyć daleko demencję.

Badacze od Jork uniwersyteta powiedzieli że wysokie stężenie witamina B12 w pikantnym rozszerzaniu się wzrasta poziomy GABA substancje chemiczne których myśleć ochraniać przeciw neurologicznym nieład, wliczając w mózg, Alzheimer, epilepsja, i depresja.

Witamina B12 specyficznie zna dla swój rola w produkować zdrowe kwoty czerwone komórki krwi wymagać dostarczać tlen ciało komórki, tkanki i. B12 był sprawdzony pomagać zmniejszać nużenie i męczyć as well as pomagający koncentrację i pamięć.

Witamina B12 jest także notorycznie trudna absorbować żyłką, i niedostatki w nim łączyli gospodarz neurologiczni nieład.

Jakkolwiek, zdrowie pioniery Podnoszą Oralną kiść. jeżeli ty wolisz brać dzienny pełnego narodu dzielący rozszerzanie się, betterYou jest na ręce pomagać z ich witaminą B12

Właśnie cztery rozpylają nowatorska formuła zapewniają dzienną dawkę 1.200 mg zasadniczy B12, oferujący dogodność i gwarantowanego absorbowanie którego po prostu no mogą tradycyjne pastylki lub kapsuły.,

Bada Cardiff uniwersytetem znajdującym że B12 supplementation znacznie ulepszał jeżeli rozpylający na wewnętrznym policzku. Rezultaty są znaczący, one pokazują pierwszy raz, szczególnie wewnętrzny policzek. ponieważ, jak tylko jeden procent B12 utrzymuje od diety samotnie jak szybko absorbuje ciałem przez bogatego systemu żyły wśród usta witamina B12

Andrew Thomas założyciel i dyrektor przy betterYou, powiedział:

B12 jest zasadniczym odżywką i brać je w kiści formie orally zapewnia że witamina absorbuje bezpośrednio w bloodstream. Ten doręczeniowy mechanizm korzysta od super absorbentu miękkiej tkanki mucosal błona wśród usta i bliskości bogaty naczyniasty system."

"Nasz dzienny wymagany nabór dla zdrowia utrzymania jest stosunkowo mały, jednakże few foods chwyta bogaci źródła i ograniczone diety pomijają te. (czerwoni mięsa i odpadek są ważnymi źródłami) W dodatku, B12 jest bardzo trudnym witaminą absorbować i nasz trawienna wydajność zmniejsza wartko.

"Supplementation zostać więcej konieczność dla my i używać kiść w usta obchodzi trawiennego system, zapewnia optymalnego absorbowanie."

Źródło: betterYou