Adresować unmet potrzeby w raku prostaty

insights from industryDr. Catherine TaylorTherapy Area Lead HaematologyJanssen EMEA

Wywiad z Dr. Catherine Taylor, terapia terenu prowadzenia Haematology, Janssen EMEA prowadził Kwietniem cashin-Garbutt, MA (Cantab)

Co są głównymi unmet potrzebami w raku prostaty?

Rak prostaty jest drugi - najwięcej diagnozującego nowotworu nad z milion mężczyzna diagnozującymi na całym świecie globalnie.

Jesteśmy szczęśliwi w że lepszy diagnostyczne techniki i lepszy świadomość znaczą że mężczyzna często są diagnozujący wcześni które daje one lepszy szansie leczący.,

Niestety dla inny przychodzić zbyt póżno może, ich diagnoza i czasem umierają od choroby.

Opóźniona diagnoza jest ważnym wyzwaniem ale wyrównywał w scenariuszu, dokąd choroba łapie wcześnie, dla powodów znać, pacjenta doświadczenia relapse nowotwór i ten prowadzi ich śmierć.

Wtedy, ostatecznie opór traktowanie sety wewnątrz wyczerpywał traktowanie opcje. nawet gdy poprzedzający traktowania i pacjenci będą pomyślni,

co obecnie ono robi adresować te wyzwania?

Pharma, akademicy i pharma między akademicy i partnerstwami często także, tam  jest ogromny kwota badanie niesie out w raku prostaty. Nie tylko w lecznictwach, ale także w biomarkers i w diagnostykach, rozumie cząsteczkową podstawę opór., które pracują w kierunku znajdować prawego pacjenta dla prawego leka,

Zarówno jak i, oczywiście, badanie dla lepszy i wczesnych traktowań tak, że możemy leczyć ten nowotwór nieskończenie.

W przyszłości, wyrównujący zapobiegać raka prostaty ale wielkiego cel od zdarzać się w pierwszy miejscu jechać w kierunku., który może być wiele rok od teraz,

Dlaczego sytuacja w UK porównuje inni kraje w Europa lub Ameryki?

Dostęp prostat traktowania jest wciąż ampuły zagadnieniem w UK. Janssen pracował blisko z ŁADNYM dostawać ulepszać wyniki dla pacjentów i UK płatniczkami, ale ono może czasem brać długiego czas, i to jest czas którego no mają mnóstwo ludzie.

Pod względem dostępu próby kliniczne rzeczy są udoskonalające. Ale, cierpliwy uczestnictwo jest jeden rzeczy która pozostawać w tyle w niektóre kraje europejscy. To może być należny wrodzony kulturalny konserwatyzm ostatnie statystyki, zobaczyłem iść w studia twierdzę to wokoło 5 procentów cierpliwa populacja chociaż dla pacjent z nowotworem iść up to 20 procentów może to, potrzebujemy być dużo lepiej niż to.

Co widziisz dla raka prostaty traktowania w przyszłości ty?

Chociaż onkologia był wokoło przez długi czas, ja jest tylko ostatnim dekadą który ono zostać uznanym gdy znacząca traktowanie prostata i jednostka byliśmy jeden pierwszy choroba tereny z odmianowym nowotworu immunotherapy który prolongował przetrwanie. Ja był jeden pierwszy nowe pokolenie onkologii leki które dostać ludzi excited, jakkolwiek, ono nigdy przychodził Europa przez logistycznie złożoność.

Co jest Janssen's wzrokiem dla przyszłości?

Ja jest o zwycięstwach nad nowotworem, w ten sposób nie tylko jest nami iść robić nowotworowi wykonalny, nasz ambicje dla przyszłości są leczyć je i mieć świat bez nowotworu - który jest czego w kierunku jedziemy.

Gdzie mogą znajdować więcej informację czytelnicy?

http://www.janssen.com/emea/health/oncology

O Dr. Catherine Taylor

Dr. Catherine Taylor, terapia terenu prowadzenie, Haematology, Janssen Europa, Środkowy Wschód i Afryka, (EMEA)

Catherine trzyma MD od królewiątko szkoły wyższa Londyn i jest członkiem UK Królewska szkoła wyższa lekarzi. Przed łączyć przemysłu farmaceutycznego, trenował i ćwiczył w Klinicznej onkologii w Londyn dla siedem rok.

Także uzupełniał jej UK specjalności szkolenie w Farmaceutycznej medycynie i.

Advertisement