Nowy znalezienie mógł prowadzić wydajne traktowanie decyzje dla młodych colorectal pacjent z nowotworem

Młodzi raków okrężnicy pacjenci pojawiać się mają więcej niż trzy czasu równie wiele mutacje w ich bolakach jak starzy pacjenci mówją badaczów przy Georgetown Lombardi nowotworu Całościowym centrum., które mogli prowadzić wydajne traktowanie decyzje,

Zakładają że bolak mutaci ładunek, TML lub gen mutacje które bawić się znacząco rola w DNA naprawie w nowej nauce, byliśmy dominujący w młodych pacjentach.

Oficery śledczy zobowiązywali się ich analizę podczas gdy tempo nowi colorectal nowotwory w pacjentach starzeje się 45 lub młody jest wzrastający. Abstrakcjonistyczny opisywanie praca uwalniał dzisiaj. Dodatkowi szczegóły przedstawiają przy Amerykańskim społeczeństwem Kliniczny onkologii coroczne spotkanie w Chicago w przyszłym miesiącu.

Według Mohamed E, M.D, asystent profesora medycyna przy Georgetown Lombardi i starszy oficer śledczy dla nauki. Salem., przegląda wysocy poziomy mutacje w bolakach jako pozytyw mogą wydawać się sprzeczny z intuicją, ale ono mógł być znacząco obliczać out jaki terapie pracowali best. Znacząco, zauważał że immunotherapies pracują brać hamulce z systemu odpornościowego; więcej mutacje, komórka nowotworowa obcy więcej ja pojawiać się bój komórki tropi dla komórek które no należą.

W jeden części ich nauka badacze patrzejący biologiczny mechanizm znać jako niedopasowanie naprawa która zdarza się, gdy DNA pasemko replikuje i mylna baza wkładają w pasemko kopiują. Jeżeli tam  są mutacje w genach które kierują niedopasowanie naprawę, then więcej bolaki mogą powstawać.

W innej części nauka oficery śledczy patrzejący TML który jest obliczeniem mutacje w DNA., Wiązać dwa czynników wpólnie jest esencją ich znalezienie gdy wielka liczba niedopasowanie naprawy genu mutacje może przyczyniać się wysoki TML i wysocy bolak mutaci ładunki zobaczyli w młodym niż starzy ludzie w nauce.

Oficery śledczy wycelować wewnątrz na biologii distal bolaki zakładają w części dwukropek zamknięty odbytnica; distal bolaki także zawierają tamto znajdujących w odbytnicie. Distal bolaki są rosnący w młodych pacjentach i typowo przenoszą lepszy przetrwanie szanse niż proximal bolaki które zdarzają się dalej w górę dwukropka.,

Badacze patrzejący postępowi distal bolaki od 229 colorectal pacjent z nowotworem które byli średnim wiekiem 40 i porównującym one z distal bolakami od 503 pacjentów które byli średnim wiekiem 71. Najwięcej colorectal nowotworów pojawiać się po wieka 60.

Używać postępowego gen uporządkowywa techniki badacze ustalali TML dla each tkankowej próbki i cataloged który geny dobrowolnie mutowali w tamte próbkach. Podczas gdy badacze zakładają szerokiego szyka mutujący geny, dużo z czego sztuk znacząco rola w różnorodnych typ nowotwór, tam  byli żadny statystycznie znaczącym różnicą w tempach mutacja w wiele powoduje genach w młodych i starych pacjentach.

Tam  był, jakkolwiek, few geny dobrowolnie mutowali w młodych pacjentach: HER2, NF1 i DNA niedopasowania naprawy geny, MSH6, MSH2 i słup. Mówją DNA niedopasowania naprawy mutacje mogą wyjaśniać wysokiego TML w młodych pacjentach. Znamiennie, wysoki TML zobaczył w 8,2 procentach młodzi pacjenci vs. 2,6 procentu starzy pacjenci nad fałd różnicą -.

"Jeden wiodące teorie dla odnosić sie stylów życia czynniki, dlaczego tempa colorectal nowotwór są wzrastający w młodych pacjentach wliczając diety i ćwiczenia," mówi nauka głównego oficera śledczego, Benjamin Weinberg, MD naczelna hematologia, onkologia kumpel przy Georgetown Lombardi,/. "Tam  także wzrasta dowód że bakterie i lokalny rozognienie dwukropek mogą jechać nowotworu przyrosta. Możemy dodawać bolak mutaci ładunek lista czynniki zaczynać badać i jeżeli tam  jest połączenie między TML i te stylów życia czynnikami."

Źródło: https://gumc.georgetown.edu/news/A-Counterintuitive-Finding-That-Could-Benefit-Younger-Colorectal-Cancer-Patients

Advertisement