Amerykański Chiropractic skojarzenie oferuje porady dla zdrowych podróży

Ty byłeś w samochodzie lub samolocie dla godzin, twój plecy jest bolący i twój nogi są sztywne i bolesne; ty no możesz czekać stać up chodzenie i dostawać znowu. Wszystko być tam. Ten lato, plan dla bezpłatnego podróży doświadczenia robić małym zmianom które mogą robić dużej różnicie w radzi Amerykańskiego Chiropractic skojarzenia (ACA)., jak ty czujesz once twój zasięg twój miejsce przeznaczenia

Długotrwały obsiadanie powoduje buildup nacisk który powoduje soreness" wyjaśnia Scott Bautch, DC, prezydent ACA rada na Okupacyjnych zdrowie. "w naczyniach krwionośnych w twój niskich nogach," "Prości ruchy tak jak rozciąganie, kontraktowanie lub relaksować twój mięśnie, mogą wzrastać przepływ krwi."

"Taktuje podróż jak sportowy wydarzenie," on sugeruje. "Grże up i cool w dół przed dostawać w samochód lub na samolocie, jak tylko ty dosięgasz twój miejsce przeznaczenia. Na przykład, brać krótkiego, raźnie spacer, rozciągać twój łydka mięśnie i ścięgno przed i po długa wycieczka może pomagać zapobiegać problemy."

Rozważa te dodatkowe porady dla zdrowych podróży:

Podróżuje samochodem

  • Przystosowywa siedzenia więc ty swobodnie ewentualny jesteś równie zamknięty kierownica jak.
  • Postęp przez serii mięsień rozciąga gdy jadący: otwiera twój palec u nogi równie szerokich 10. obliczenie pięć twój udo mięśnie twój pośladkowi mięśnie i obliczenie, wtedy, wtedy. gdy ty możesz, podczas gdy ty dociskasz twój łydkowych mięśnie Stacza się twój ramiona naprzód i z powrotem. Zawsze upewniał się stawiać zbawczego najpierw i utrzymywać twój ręki na kierownicie i twój oczach na drodze.
  • No chwyta kierownicy. Zamiast, alternacyjny dokręcanie i rozluźnianie twój chwyt ulepszać ręki zmniejszania, cyrkulaci mięśnia zmęczenie w sporadycznie i. rękach, nadgarstkach i rękach
  • Bierze spoczynkowe przerwy i bierze sposobność ruszać się wokoło ono odświeżać. Nigdy nie doceniać potencjalne konsekwencje zmęczenie ty, twój pasażery i inni kierowcy.

Podróżuje samolotem

  • Stoi up prosto i czuje normalna "S" krzywę twój kręgosłup. Zapobiegać ból pleców utrzymywać ten krzywę staczał się poduszki lub koc, use gdy ty siedzisz w twój siedzeniu.
  • Sprawdza wszystkie torby ciężkie niż 5, 10 procentów twój ciało ciężar. Zasięrzutny udźwig jakaś znacząca kwota ciężar musi unikający zmniejszać ryzyko ból w niskim lub szyi z powrotem.
  • Gdy pchający twój należenia pod siedzeniem, no zmusza przedmiota z niezręcznym ruchem używać nogi, cieki lub ręki twój. To może powodować w górnych udach i obniżać z powrotem mięśnie mięśni spazmy lub napięcie.
  • Podczas gdy sadzający, zmienia twój pozycję sporadycznie ulepszać cyrkulację unikać nóg drętwienia i.

Źródło: https://www.acatoday.org/

Advertisement