Alinity: przyszłość diagnostycy?

insights from industryMike ClaytonAbbott

Wywiad z Mike Clayton Kwietniem cashin-Garbutt, Abbott, prowadzący, MA (Cantab)

Dlaczego znacząco są diagnostyczni testy w kliniczny podejmowanie decyzji?

Diagnostyczni testy są krytyczni gdy up to 60, 70% krytyczne kliniczne decyzje wpływają diagnostycznymi wynikami testu. Ja jest ogromna ważność bieg jakaś system opieki zdrowotnej.

Tutaj przy Abbott wierzymy to providing klinicystów z szybkim dostępem diagnostycy informacja, i wgląd mogą pomagać one robić szybkim klinicznym decyzjom wokoło odpowiedniego traktowania dla pacjenta który jest znacząco cierpliwymi wynikami na dobre., Dla ja, ja wszystko zaczyna z błyskawicznym i ścisłym diagnostycznym testem.

Co był Abbott's wzrokiem za Alinity?

Alinity był właśnie nad pięć rok w robić. Opowiada laboranccy profesjonaliści wydawaliśmy długiego czas i lekarzi więc my mogliśmy projektować całkowitego rozwiązanie ten pomagamy one zapewniać wysokiej jakości diagnostyków w najwięcej wydajnego sposobu. ponieważ chcieliśmy obserwować one przy pracą rozumieć ich wyzwania ich informacje zwrotne i słuchać - właśnie instrument -

Rozumieliśmy że opieka zdrowotna dostawcy stawiali czoło ogromną liczbę bezprecedensowi wyzwania tak jak potrzebować wysokie probiercze pojemność i wzrastającą elastyczność. Zagadnienia tak jak nadziewanie, brak przestrzeń i kompleks, synchronizują intensywnych procesy i instrumenty przedstawiają trwających wyzwania.

Wydający mnóstwo czas rozumie tamte aspekty, rozpoznawaliśmy zapewniać że potrzebowaliśmy rozwijać serie rozwiązania dla instrumentaci i poparcie strony IT i usługowego, (która zapewniają wgląd pomoce) że mogliśmy adresować nasz klientów wyzwania.

Rezultat te wysiłki jest Alinity, nasz nowy zjednoczony apartament systemy, który efektywnie kształtował i. Szczególnie, Alinity projektuje pomagać ulepszać operacyjną produktywność w lab. Cele są szybkim dostawą wyniki testu, automatyzujący procesy które robią mię łatwy dla personelu kierować, i pomaga ruchliwie laboratoria robią więcej z zasobami mniej.

Jaki dodatkowi wyzwania musieli pokonujący?

Po tym jak rozumiejący wyzwania nasz laboranccy profesjonaliści i stawiali czoło, my znali ten jeden projekt diagnostyczni probierczy systemy przez powiązane specjalność tak jak kliniczna chemia, immunoassay, opieka, hematologia i cząsteczkowi diagnostycy był. musieliśmy pokonywać Pytaliśmy, to wtedy byliśmy łatwi używać. jak mogliśmy dokonywać pospolitego interfejs użytkownika

Wśród ten, jeden szczególny wyzwanie był rozwojem instrumenty które mogli produkować więcej wyniki testu bez wymagać wielkiego odcisk stopy; jeden dużych dylematów laboranccy profesjonaliści opisujący był potrzebą robić więcej w przestrzeni która tylko iść zostać małą., ale

W końcu inny główny wyzwanie dostarczał te korzyści bez udziału bezpośredniego szkolenia wymaga dla laboranckich profesjonalistów. musieliśmy pokonywać

Tamto są trzy dobrego przykładu wyzwania jaki wyzwania stawiali czoło dostarczać lepszy opieka nad pacjentem nasz klienci po to, aby. który pokonywać w rozwoju i projekcie musieliśmy, podczas gdy także musieć stosownie rozumieć

Dlaczego ty przyjeżdżałeś przy imię Alinity?

Imię był urodzony z trzy kluczowych atrybutów oferujemy, które są "wyrównaniem", "innowacją" i "jednością".

Wcielać te trzy słowa, nawiązywać do jak apartament produkty "wyrównuje' klinicystów i laboratorium profesjonalistów cele; celują przy providing ` nowatorskich' rozwiązania adresować wyzwaniom spotykają każdy dzień, i w końcu, jak zharmonizowanie systemy i IT apartament, zapewnia ` jedność' w pozwolić tamte wyzwania spotykającym.

Te trzy atrybutu lub byli tkani w imię. To wiąże wewnątrz miło z nasz wzrokiem co który pomaga te laboratoriom i szpitalne instytucje ulepszają występ lab i przyczyniają się polepszać wyniki dla pacjentów. dokonywać próbujemy,

Możesz zadawalać ty dajesz przeglądowi różni Alinity produkty?

Pierwszy raz, lab profesjonaliści i lekarzi m zjednoczonego, rodzina systemy przez laboranckie dyscypliny. Alinity rodzina zawiera punkt opieka, immunochemia, haematology, przesiewanie systemy, cechy pospolita operacyjna funkcjonalność, wzrastający zaufanie i wydajność diagnostyczny testowanie, cząsteczkowi i krwionośni.

Przewaga Alinity rodzina systemy jest co dzwonimy "i wpisujemy" "kędziorek projekt różne odczynnik butelki; ja jest niemożliwy stawiać mylną butelkę w mylnej szczelinie w drzwi instrument. Jeżeli ty myśleć o korzyściach pomniejszanie błąd człowieka i tym samym być daleko skuteczny z nadziewaniem robić mu łatwy trenować laboranckich profesjonalistów w używać system efektywnie i, co to jest pomoc dostarcza szybko, skuteczni i ścisli, rezultaty wysoka ilość. Ty możesz tym samym dostawać rezultaty szybcy klinicysta, podczas gdy robić w ten sposób wśród małego odcisku stopy.

CE ocena dla Alinity ci ogłaszał w Styczniu 2017., który jest klinicznej chemii i immunoassay systemem, Ja projektuje pomagać labs biegać więcej testy w mniej czasu, zmniejszać błąd człowieka i pomagać laboranckiemu być daleko skuteczny w szybko dostarczać rezultaty klinicysta, wzrost próbna produktywność chemii lub immunoassay, więc są sprawnie robić lepszy i szybkiej decyzi.

Jeden kluczowi wyzwania dyskutujący był to, tradycjonalnie, i z diagnostykami at the moment są stroną. dwa ważnego aspekta próbki próbki przerób odczynniki magazyn i ładowanie instrumenty - i - Po pierwsze, to znaczy instrument jest fizycznie zupełnie ampułą, i, po drugie, ty musi pauzować instrument, podnosić up dekiel i zamieniać one. jeżeli ty chcesz przeładowywać odczynniki,

Z Alinity ci systemem, pokonywaliśmy to providing brogującego carousel projekt raczej niż strona., dokąd jeden siedzi nad inny, Próbka przerób jest na wierzchołku i odczynnika magazyn i ładowanie jesteśmy na dnie.

Tam  są trzy kluczowego korzyści ten projekt. Po pierwsze, ja znaczy ty może robić więcej testowanie wśród małego odcisku stopy i ono zapewnia rosnącego projekt pozwolić elastyczność dla odmienianie potrzeb laboratorium gdy pojemność przesuwają.

Po drugie, gdy ty otwierasz drzwi Alinity ci system, tam  jest rezerwuar ty możesz ładować odczynniki w podczas gdy instrument biega, więc ty no musisz pauzować je. To ulepsza prędkość i produktywność.

Narosła ładownicza pojemność dla próbek i testów z ci systemem znaczy że jeżeli sterta próbki przychodzić wewnątrz ale jeden, jesteśmy przeciwawaryjna próbka od A&E który potrzebuje rezultat obracającego wokoło bardzo szybko, zamiast musieć używać dwa wyznaczającego szybkiego pasa ruchu, ty może używać jakikolwiek pasy ruchu na przodzie system. Po prostu pchający guzika mówi instrumentowi że szczególna próbka w pasie ruchu jest STAT przeciwawaryjnym próbką, w ten sposób znowu, ty no przerywa codziennego laboranckiego obieg i ty dostajesz rezultaty z powrotem klinicyści szybko gdy ono będzie kluczowy.

W końcu projekt Alinity ci jest bardzo intuicyjnie i interfejs jest przyjazny dla użytkownika. To jest pospolity przez wszystko Alinity platformy. Jeżeli ty wyobrażasz sobie to wśród jeden lab ty jeden drużyny profesjonaliści działa chemię lub immunoassay systemy i różny drużynowy działanie wtedy hematologii instrumentacja z pospolitym interfejsem użytkownika, ty możesz mieć ten sam drużyny łatwo trenującej w działać oba systemy.

To jest ponieważ, ponieważ system projektuje być intuicyjnie od interfejs użytkownika perspektywy, i niektóre główne cechy tak jak kluczowy projekt odczynnik butelki i kędziorek są pospolite wszystkie instrumenty, ty możesz daleko bardziej usprawniający w i tym samym ulepszasz że operacyjna produktywności strona. jak ty używasz personelu

W Styczniu tego roku, także ogłaszaliśmy CE ocenę dla Alinity s który jest dla krwi i osocza przesiewania., Jak z jakaś Alinity platformą ten sam metodę use i interfejs użytkownika, ja. Niektóre inne główne cechy są pojemnością biegać up to 600 testów na godzinę w ścisłym odcisku stopy ten system i użytkownik zdolność chodzić zdala od instrumentu dla małych trzy godzin przy po tym jak ładujący próbkę, podczas gdy one analizują.

W krwi i osocza przesiewaniu, laboranccy profesjonaliści znajdują mieć sposobność ruszać się daleko od i robić innym rzeczom, bez musieć utrzymywać oddawanie instrument, kluczowa korzyść. Ty możesz mieć ciągłego dostęp i przeładowywać bez próbki i dostawy pauzować instrument i zatrzymywać.

Inny członek Alinity rodzina jest CC$STAT Alinity, dla którego otrzymywaliśmy CE ocenę przy końcówką Listopad 2016. CC$STAT Alinity jest ręcznym, przenośnym krwionośnym probierczym systemem który pozwoli wielkiego menu badania krwi od pojedynczego przyrządu od różnych typ krwionośne chemie, różni typ sercowi markiery ale wszystko używać krople krew przy pacjent stroną, właśnie trzy lub dwa.,

Ty możesz dostawać wynika testu w klinicysta ręki w cokolwiek między dwa i dziesięć minutami. Jeżeli ty jesteś przyglądający po tym jak pacjent który no można koniecznie być w szpitalu, na przykład, ale ty chcesz szybkiego rezultat na sercowym markierze, ty możesz dostawać błyskawicznego rezultat i robić szybko tam  i wtedy poinformowanej traktowanie decyzi i dobru.

Z CC$STAT Alinity, ty możesz być bezprzewodowy lub ono może depeszujący, więc opieka zdrowotna dostawcy mogą kierować dane od środkowego punktu centrum i. Tam  jest także potencjał dla rzeczy jak obłoczna łączliwość która używa standardowe wyszukiwarki i robi mię prawdziwy łatwemu dla zdrowie systemów dostosowywać CC$STAT Alinity instrument., To zapewnia naprawdę ładnego rozwiązanie, przenośnego urządzenia CC$STAT Alinity przyrząd który może siedzieć ręka w rękę z wielkim sedna laboratorium i być elastyczny o adresować tamte różny diagnostyczny testowanie potrzebuje na przykład. dokąd ty ręcznego, czy ono był wśród sedna laboratorium lub przy odgałęzienie lekarki operacją out,

W tym samym czasie, wszystko mieli ten sam interfejs użytkownika, robi mię prawdziwy łatwemu dla operatora używać. Znowu, to oferuje klinicystom lepszy informację szybko, umożliwiający ono robić szybkim, lepszy decyzjom ulepszać cierpliwych wyniki.

Jeden kluczowi elementy pod względem udoskonalającej operacyjnej produktywności i pomaga laboratoria ulepszamy cierpliwych wyniki jesteśmy alinIQ. Alinity jest instrumentacją, i alinIQ jest apartamentem usłudzy fachowe i narzędzia oprogramowania pomagać labs adaptować ich najwięcej odciskania rzuca wyzwanie., który wszczynaliśmy w zeszłym roku, Jeżeli ty prawdziwych wysokiej jakości dane szybko wytwarzasz instrumentami, alinIQ pomoce nawracają ten informację w inteligentnych wgląd. Ja jest tamte wgląd które umożliwiają was przynosić ogromną wartość laboratorium wśród laboratorium pod względem wpływu i, który mieć na swój całym systemu opieki zdrowotnej może lab.

alinIQ jest apartamentem usłudzy fachowe i informatics które mogą być łamanym puszkiem w cztery terenu. Pierwszy jest swój proaktywnie i prewencyjnymi usługa, które dzwonimy alinIQ Na usługa Zawsze. Ten ofiara zapewnia proroczych ostrzeżenia labs i umożliwia zapobieganie potencjalny instrumentu przestój i wykrycie, up to trzy dnia w postępie. Utrzymywać oko dalej i monitorować odmianową informację, alinIQ może pomagać przepowiadać jeżeli instrument który pozwoli my robić niektóre bardzo szybkiej prewencyjnej pracie zapewniać instrument no iść puszek. może iść puszek wśród trzy dni, Ty tym samym utrzymujesz ten ciągłość usługa. Jeżeli instrument musi iść puszek, ja może być rozwlekłym procesem dostawać je wspiera znowu.

Następnie tam  są dane zharmonizowania usługa, nazwani AMS lub. Ten narzędzie zapewnia labs i szpital sieci z zdolnością integrować różnych oprogramowanie systemy w pojedynczą znormalizowaną platformę. Ten ofiara pomaga optymalizować próbka przerobowego czas i obieg wydajność przez instrument w tym samym czasie wynika produkujący ilość., podczas gdy

Wtedy są operacyjni usługa dzwoniący alinIQ business intelligence system tam  BIS lub. Ten ofiara pomaga optymalizować pojemność pomagać ruchliwie labs absorbować różnych tomowych wzrosty istniejący systemy, bez potrzeby dla dodatkowego budżeta. Ten narzędzie który jest bardzo mocno ręka w rękę z nasz ekspertami, pomoce zapewnia business intelligence, wiedzę specjalistyczną i wyniki. Na przykład, ja jest wielkim narzędziem lepiej wyrównywać prawego nadziewanie przez pełnego pracującego dzień przy odpowiednimi czasami i, w zależności od próbek pojemność. Ja jest jeden bardzo prostym sposobem zapewniać ciebie jest neither understaffed nor overstaffed, nieważne co punkt w dniu.

Definitywna ręka alinIQ jest inwentarzowym zarządzaniem i optimisation który dzwoni alinIQ system zarządzania Inwentarzowy IMS lub., Ten narzędzie łączy nowatorską RFID technologię z usprawniony przerobowy konsultować który pozwoli labs dostawać naprzód na rzeczach jak operacyjne potrzeby., Ja pomaga laboratoriom zapewniać że prawą pojemność poprawni odczynniki przy odpowiednim czasem wśród ich organisation. Zarówno jak i być kluczowy bagatelizuje niedobory, w pomagać ten narzędzie ogromnego wpływ i także bierze out czas wymagającego w potencjalnie rozwlekłych ręcznych procesach. w pomagać zmniejszać odpady

Jeżeli ty myśl alinIQ używasz w dovetailed sposobie z Alinity, wraz z nasz usługimi fachowe i ekspertami, to jesteś szczególnie kluczowy w pomagać tamte laboratoria maksymalizują lepszy cierpliwego występ i dokonują wyniki i że są przyglądający robić.

Zdrowie instytucje potrzebują wszystkie różnych systemy lub mogą pracować w odosobnieniu i w połączeniu z innymi systemami?

Mogą pracować w odosobnieniu, ale ty zaczynasz dostawać prawdziwe korzyści gdy ty łączysz one wpólnie i także budujesz w niektóre alinIQ aspekty dostarczać tamte wgląd.

Jeżeli ty możesz dostarczać jeden test szybko, na przykład, laboratoria then mówją Dobrze, my chcą wszystkie nasz testowanie dostarczali szybko," właśnie jeden teren lub ", ale, na przykład. w chemii w immunoassay

Są teraz dostępni wszystkie produkty?

W momencie gdy, zrobiliśmy CE zaznaczać zawiadomienia dla CC$STAT Alinity, Alinity s i Alinity ci serie.

Alinity h i Alinity m oczekujemy ogłaszać CE oceny opóźnione w tym roku., który jest hematologii instrumentem, który jest dla cząsteczkowych diagnostyków,

Jaki informacje zwrotne otrzymywałeś od użytkowników Alinity instrumenty ty do tej pory?

Wczesna informacje zwrotne spotykał z podnieceniem i myśleć klientów zaskakiwałem, daję pojemność które przychodzą z go. jak mały odcisk stopy jest

Dlaczego Abbott plan aktualizować Alinity systemy poruszających naprzód?

to jest dobry pytanie. Abbott kontynuuje budować probierczego menu i dod coraz więcej testy przez cały roku. Dla ja, jeden kluczowi aspekty tutaj jest że to jest właśnie początek podróż pod względem tocznego out i robić ten systemowi z Alinity i alinIQ rzeczywistość dla nasz klientów.

Jeden rzeczy która pracował naprawdę dobrze brał czas szczerze rozumieć wyzwania które one stawiali czoło laboratoriami i szpitalnymi instytucjami. Pod względem inny, dalszy rozwoje, zapewniamy że zostajemy naprawdę blisko do laboranckich profesjonalistów tak, że możemy kontynuować upewnialiśmy się że, po pierwsze, Alinity spotykamy wyzwania, po drugie, mimo to. stawiają czoło teraz i spotykamy rozwija wyzwania które no mogą w pełni rozumiejący

Co myśleć przyszłościowych chwyty dla diagnostyków ty?

Diagnostycy naprawdę jaskrawą przyszłość gdy ja kontynuuje zostać coraz ważniejszy wśród szpitalnych instytucj w pomagać ono dostarcza lepszy cierpliwych wyniki i lepszy opieka zdrowotna występ.

Excited o kontynuować pracować bardzo blisko z labs i pomagać robić one skuteczny mieć wielkiego wpływ na cierpliwych wynikach i sprawnie.

Gdzie mogą znajdować więcej informację czytelnicy?

https://www.corelaboratory.abbott/int/en/offerings/brands/Alinity

Alinity produkty są obecnie w rozwoju. Abbott wszczyna zaczynał w 2016 i kontynuuje w 2018.

Odnosi się

  1. WHO zdrowie wydatku Globalny atlant, Wrzesień 2014. Światowa Organizacja Zdrowia: http://www.who.int/health-accounts/atlas2014.pdf.
  2. Globalny zdrowie i starzenia się raport. Obywatela instytut na starzeniu się i światowej organizaci zdrowia: https://www.nia.nih.gov/research/publication/global-health-and-aging/preface.
  3. Forsman, RW. Dlaczego jest zastanowieniem dla kierować opiek organizacj laboratorium? Kliniczna chemia. 1996; 45(5): 813-16.

O Mike Clayton

Mike. łączył Abbott's diagnostyków podziału jako dyrektor region północ Zjednoczone Królestwo, Irlandia, Dani, Norwegia, Szwecja i Finlandia w Kwietniu 2016 (,)

Nad jego 21 rokiem usługa przy Abbott, Mike trzymał liczbę wyższe rangą stanowisko, ostatnio jako dyrektor generalny dla UK i Irlandia dla Abbott's cukrzyc opieki podziału. Także przewodził reumatologii, marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu drużyny wśród firmy.

Jego odpowiedzialność zawrzeć prowadzić, motywować i rozwijać, personelu więcej niż 150 pracowników przy planowanie dla gatunku, korporacyjnych kamieni milowych i nadzorować dostawę pieniężni przeglądy, strategicznie.

Kamieni milowych sukcesy Mike kariera do teraz zawierają pomyślny wodowanie styl wolny Libre, przywódctwo drużyna która prowadził Pierwszorzędnego ministra odwiedzać firmy ministra spraw wewnętrznych i. w, i UK & Irlandia Przy te osiągnięcia, Mike także wykonywał i ważne Rządowe sprawy programuje wśród firmy.

Mike także prowadził UK konsumenta stylu wolnego insuLinx kampanię która wygrywał on firmy Dywizyjna rozpusta - prezydenta w Grudniu 2012 Nagradzający.,

Mike otrzymywał jego kawalera stopień w Biomedycznych naukach od uniwersyteta Sunderland.

Advertisement