Wykrywalny ciężkiego metalu prowadzenie, znajdujący w 20% dziecka karmowych próbkach iskrzy alarm

Dr Ananya Mandal, MD

Według nowego raportu, tam  byli znaczący poziomy znajdujący w 20 procentach dziecko karmowe próbki podnosi koncerny prowadzenie. (PDF) Tam  byli raporty farba układy scaleni w przeszłości lub farby zawiera prowadzenie as well as zanieczyszczona woda która może prowadzić ołowiany otrucie.

Raportu komes od Środowiskowego Obrończego funduszu który analizował federacyjnych dane od kopyto_szewski 11 rok. Raportowy mówi że tam  byli wykrywalni poziomy prowadzenie w 20 procentach 2.164 dziecko karmowe próbki ten one analizowali. Commonest winowajcy które nieśli prowadzenie byli korzeniowymi warzywami wliczając batatów, marchewkami i ząbkowań ciastkami gronowymi i jabłczanymi.

Rezultaty pokazywać:

  • 89% dziecka gronowy sok pobiera próbki zawierających wykrywalnych poziomy prowadzenie podczas gdy 68% miarowy gronowy sok zawiera prowadzenie
  • 55% dziecka jabłczanego soku próbki porównywać 25% miarowy jabłczany sok
  • 67% próbki dziecko mieszany owocowy sok
  • 45% dziecko bonkrety soku próbki
  • 86% dziecko batata próbki
  • 44% dziecka marchewek próbki porównywać 14% stały bywalec marchewek próbki
  • 64% dziecka arrowroot ciastka
  • 47% ząbkować ciastek próbki zawierają prowadzenie.

Odsetek dziecko karmowe złożone próbki z wykrywalnym prowadzeniem w osiem kategoriach opierać się na 2003-2013 FDA Sumarycznej diety nauki dane

Odsetek złożone próbki wybrani dzieci foods z wykrywalnym prowadzeniem opierającym się na 2003-2013 FDA Sumarycznej diety nauki daneFDA reguluje że allowable poziomy prowadzenie dla cukierku są 100 częściami na miliard i 50 części na miliard dla owocowych soków.

Gatunki próbki studiować no zawrzeć lub no wyjawiali w raporcie. Poziomy jako taki no są przy alarmować poziomy mówją raport. Jakkolwiek mówi centrum kontroli i prewencji chorób że tam  są żadny bezpieczni poziomy prowadzenie w krwi dzieci. Ołowiany spożycie lub ołowiany otrucie możemy prowadzić problemy w zachowaniu, okres koncentracji, rozwój poznawcze zdolność, rozwój, system odpornościowy i sercowonaczyniowy system, przesłuchania i mowy. Na początku tego roku uwalniał agencją ochrony środowiska która sugerował to nad pięć procentami dzieciaki nabierał nad sześć micrograms na dzień prowadzenie. inny raport Sześć micrograms są maksymalnym dziennym naboru poziomem ustawiającym Food And Drug Administration w 1993.

Tom Neltner, Środowiskowy Obrończy fundusz substancj chemicznych polisy dyrektor który analizował raport i pokazywał, że tercja berbecie wystawiali prowadzić od karmowych źródeł. Po to organizacja pójść dalej patrzeć dane od FDA Sumarycznej diety czeka dla prowadzenia w foods dla dzieciaków i nauki.

Ten raport końcowy na Czwartku uwalniał 15th 2017 Czerwiec. W Sumarycznej diety nauce (TDS) FDA monitoruje poziomy prowadzenie w foods dla kilka dekad teraz. Patrzeją 280 sedno foods dzwoniących TDS foods. Ołowiany testowanie także wykonuje pod Toksycznymi elementami w jedzeniu i Foodware i Radionuclides w swój Karmowej zgodności Programujemy.

Neltner czuje że pomimo faktu iż FDA czuje że prowadzi komesa w jedzenie przez skażonej ziemi, przetwarzać jedzenie może także przynosić w prowadzeniu w jedzeniu. Dodawał że dziecko jest. jedzenie jest jeden przetwarzający foods tam  Tom Neltner ostrzegał że chociaż poziomy prowadzenie byli stosunkowo niscy w dzieci foods ale gdy dodający w górę wszystkie foods kwota spożywająca prowadzenie może być znacząca. że dzieci jedli

Środowiskowy Obrończy fundusz no wspomina gatunków ale radzi że rodzice opowiadają ich children lekarki co do ołowianego ujawnienia.

Źródło: https://www.edf.org/health/lead-food-hidden-health-threat

Advertisement