Badacze pokazują wydajną oralnego traktowania opcję dla pacjentów z rheumatoid artretyzmem

Pacjenci cierpi od rheumatoid artretyzmu taktują dla wokoło sześć miesięcy z standardowego reumatyka faktorskim methotrexate, który odpowiadają bardzo dobrze wiele pacjenci. Jakkolwiek, dają łączącemu traktowaniu methotrexate i biologic agent, jeżeli no odpowiadają i żadny darowanie przynajmniej dokonująca może lub redukcja w aktywności choroba, (dobrowolnie anty, tak jak e.g adalimumab, zarządzający zastrzykiem) jeżeli współczynniki ryzyka są teraźniejsi. Międzynarodowa grupa naukowa teraz pokazywał, równo wydajna oralnego traktowania opcja: że tam  są inny kombinacja methotrexate i chemically syntetyzujący Janus Kinase inhibitoru tofacitinib. Rezultaty nauka teraz publikowali w odgórnym medycznym czasopiśmie "The Lancet"., starszym autorem dla której był medUni Wiedeń rheumatologist Josef Smolen,

Smolen, głowa podział reumatologia przy medUni Wiedeń i tercja, najwięcej przytaczającego reumatologia eksperta i badacze od usa, Argentyna, Australia Porcelanowy i UK, byliśmy sprawnie demonstrować że kombinacja methotrexate, tofacitinib/produkował równo wydajnych rezultaty jako aktualna standardowa kombinacja methotrexate, adalimumab/. Latter musi wstrzykujący w pacjentów każdy dwa tygodnia, podczas gdy nowa opcja wymaga brać dwa pastylki dzień - potencjalna przewaga dla pacjentów. W liczbie słuszny nad 1.100 wolontariuszami wymagał w nauce.

Mówi Smolen: "W tym samym czasie byliśmy sprawnie pokazywać że monotherapy z tofacitinib no dokonuje taki dobrych rezultatów jak łącząca terapia z methotrexate, nawet jeśli ono jest wciąż zupełnie wydajny."

Tofacitinib jako "enzymu inhibitor"

Dlaczego Tofacitinib pracuje? Ja hamuje szczególnych enzymy (Janus Kinases (JAK), który są wspólnie odpowiedzialny dla podżegającej odpowiedzi w rheumatoid artretyzmu. JAKs niesie sygnały od różnorodnych podżegających goniec substancj tak jak interleukin-6 lub interferons i jest tym samym w dużym stopniu odpowiedzialny dla wywoływać niszczycielskiego rozognienie który zdarza się w rheumatoid artretyzmu., w komórkę Jeżeli te enzymy hamują bolesna reakcja odpornościowa która zdarza się w ten autoimmune chorobie tłumi. Tofacitinib, który już był na rynku w usa na jakiś czas teraz, ostatnio koncesjonował w Europejskim zjednoczeniu.

W przybliżeniu 80.000 austriaków rheumatoid artretyzm

Wokoło 3% populacja formę podżegający gościec (hence wokoło 250.000 ludzi w Austria) i wokoło 1% rheumatoid artretyzm (approx. 80.000 ludzi w Austria).

Źródło: http://www.meduniwien.ac.at

Advertisement