Góra Synaj i Contessa zdrowie łączymy ręki przedłużyć poziom opieki program w domu

Góra Synaj zdrowie system ogłaszał dzisiaj przedłużyć góra synaj pozioma opieki istniejącego program w domu, nowatorska opieki zdrowotnej firma która kieruje opiek usługa w domu przez spodziewanych wiążących płatniczych przygotowań, znać gdy Mobilna Ostra opieki drużyna (MACT), nowi rynki. że ono współpracował z Contessa zdrowie

Jako część góra synaj oddania utrzymywać społeczności zdrowe z szpitala i zdrowie system początkowo wszczynał program w 2014 dla Medicare i Medicaid usługa ze wsparciem rok innowaci nagrody od centrów. Przez programa, nadający się pacjenci otrzymywają poziom opiekę dla wybranych warunków w wygodzie ich stwarzają ognisko domowe, zamiart szpitala pobytu od góra synaj dostawców. Góra Synaj program zapewnia całościowego traktowanie ostra choroba w pacjenta domu pod nadzorem lekarzów którego wśród i na zewnątrz szpitalnego położenia rozległego doświadczenie w zarządzaniu choroba.

Obecnie, góra synaj program jest dostępny Medicare pacjenci z odmianowymi ostrymi stanami medycznymi które inaczej przyznawali szpital wśród góra synaj zdrowie systemu. Partnerstwo z Contessa zdrowie pozwoli góra synaj ważyć ten program zawierać pacjentów z różnymi typ ubezpieczenie zdrowotne i szeroki pasmo kliniczni warunki.

Właśnie taktowaliśmy nasz 600th pacjenta" twierdzić Linda V. deCherrie, MD, Kliniczny dyrektor MACT. "ponieważ program wszczynał w Listopadzie 2014," "Nasz dane pokazywał, wszystko że możemy zmniejszać 30 dnia szpitala readmissions, zarabiać wysoką cierpliwą satysfakcję i zmniejszać koszt opieka, podczas gdy providing poziom opiekę w bezpiecznym i skutecznym położeniu."

Contessa zdrowie jest innowatorem w tworzyć opierających się opieka modelów i kierować, działa przez spodziewanego wiążącego płatniczego programa dokąd niezmienna cena dla usługa ustanawia w postępie dostarczać wszystkie usługa wśród epizodu opieka. Contessa's żądań zastrzeżony system, dobierający się z swój zintegrowanym klinicznym opieka modelem, pomaga góra synaj poszerzać swój istniejącego program, przynosi poziom opiekę w stwarza ognisko domowe pacjenci przez cały terenu. Contessa uprawomocniał poziom opieki program z Marshfield kliniki zdrowie systemem w Wisconsin w domu.

W dodatku, góra synaj pracować z Contessa dodawać opcję dla chirurgicznie opieki w domu. To pozwala nadający się pacjentów odzyskiwać od operacj które normalnie wymagali inpatient szpital pobyt w wygodzie ich swój stwarza ognisko domowe. (tak jak sumy złącza zastępstwa)

Podczas gdy dostarczać prowadzącą poziom opiekę w domu no jest nowy współpraca między góra synaj i Contessa zdrowie jest nowy i unikalny opieka zdrowotna krajobraz.

"Ten partnerstwo z Contessa zdrowie jest krytyczny całkowita transformacja nasz zdrowie system, podkreśla góra synaj oddanie tworzyć nowatorskiego system opieki zdrowotnej który uwydatnia pacjenta dochodzącego, ambita i opierającej się opieki z daleki monitorowanie potencjałami,", wiceprezydenta wykonawczego i szefa populacja inspektora sanitarnego dla góra synaj zdrowie systemu twierdzić Niyum Gandhi. "excited pracować z Contessa rozszerzać zasięg ten program korzystać więcej pacjentów które inaczej hospitalizowali."

"ekscytujemy współpracować z góra synaj dokonywać wspólnego cel obniżanie koszty i udoskonalająca ilość opieka dla pacjentów," powiedział Travis Messina, CEO Contessa zdrowie. "góra synaj kliniczni wyniki mówją dla one, i excited pomagać przyśpieszać ich program tak, że więcej pacjenci dostęp opieka zdrowotna model który szczerze zmienia dostawę opieka."

"Nasz drużyna zadawala łączyć siły z Contessa rozszerzać ten nowatorskiego modela opieka nad pacjentem szeroki rynek," powiedział Erik Lium, PhD, starszy wiceprezydent przy góra synaj innowaci partnerami.

Źródło: http://www.mountsinai.org/

Advertisement