Nauk znaleziska obniżają w uderzeń tempach dla mężczyzna ale nie kobiet

Całkowity tempo uderzenie w Stany Zjednoczone był opadający w ostatnich latach i podczas gdy to był dobre wieści, nowa nauka sugeruje je może być pierwotnie dobre'em wieści dla mężczyzna. Badanie, publikujący w Sierpień 9, 2017, online zagadnienie neurologia® medyczny czasopismo Amerykańska akademia neurologia, znajdująca że podczas gdy uderzenia tempo dla mężczyzna obniżał podczas nauka okresu dato che kobiet, ono zostawał to samo.

"Dla rok, kobiety miał niskiego całkowitego tempo porównującego z mężczyzna uderzenie, ale teraz pojawiać się zbliżają się jednakowych tempa mężczyzna. Podczas gdy jakaś zmniejszanie w tempach uderzenie jest oczywiście dobrym rzeczą, ono opuszcza jeden zastanawiać się powiedział "dlaczego kobiet tempa no iść w dół ten sam zakres," nauka autor E Tracy. Madsen, MD, scM, Alpert szkoła medyczna Brown University w opatrzności, "Przy końcówką nasz nauka" R.I. ", uderzeń tempa dla mężczyzna i kobiety, był prawie to samo."

Niedawne postacie od centrum kontroli i prewencji chorób pokazują mimo to ja zostają fourth prowadzi przyczynę śmierci dla kobiet. (CDC) że uderzenie zmniejszał kwinty wiodąca przyczyna śmierci dla mężczyzna

Badacze zbierali dane na dorosłych z uderzeniem od populaci 1,3 milionu ludzi żyje w okręgu administracyjnego terenie południowo-zachodni Ohio i północny Kentucky między 1993 i 2010 dla nauki. Wtedy patrzeli szpitala, kliniki i koronerów rejestry, ustalać, interliniują w przybliżeniu pięć rok w oddaleniu, podczas ten ramy czasowej. co pierwszego uderzenia podczas cztery różnych jednorocznych czasów okresów ludzie

W liczbie 7.710 ludzi pierwszy uderzenia, i 57 procentów tamto był kobietami. Kobiety średniego wieka uderzenia 72 najpierw. Mężczyzna średniego wieka 68.

Badacze zakładają że całkowici uderzeń tempa obniżali znamiennie dla mężczyzna ale nie kobiet. Dla mężczyzna tempo pójść od 263 uderzeń na 100.000 mężczyzna na 100.000 na początku nauki 192 przy końcówką nauka. Dla kobiet tempo który no jest statystycznie znaczącego różnicy. pójść od 217 uderzeń na 100.000 kobiet na 100.000 198,

Gdy patrzejący odmianowych rodzaje uderzenie, badacze znowu znajdujący że tempo obniżał, blokował arterie, wynikający od braka przepływ krwi mózg powodować zakrzepami lub. dla mężczyzna ale nie dla kobiet dla ischemic uderzenia Tempo dla mężczyzna obniżał od 238 na 100.000, 165 na 100.000. Dla kobiet tempo który znowu no był statystycznie znaczący. pójść od 193 na 100.000, 173 na 100.000, Dla krwawić uderzenia, tempa zostawali niewywrotnymi dla kobiet i mężczyzna.

"całkowity zmniejszanie w uderzeniu jechał mężczyzna ma mniej ischemic uderzenia, typ powodować brakiem przepływ krwi określony obszar mózg uderzenie," powiedział Madsen. "Co no jest jasny jest dlaczego uderzeń tempa dla kobiet zostawali niewywrotnymi podczas gdy tempa dla mężczyzna zmniejszali."

Jeden ewentualny wyjaśnienie dla nauk znalezień mógł być że uderzenie współczynniki ryzyka no kontrolują w kobietach w mężczyzna także jak, Madsen powiedzieli. chociaż to wymagał więcej studia ustalać, Inny ewentualny powód dla ogłoszonego tempa zmniejszania w mężczyzna może być zmianami w nauki populaci nad czasu okresem. Odsetek ludzie które byli sprawnie żyć niezależnie zmniejszał znamiennie przez czas i w ten sposób niż mężczyzna w kobietach.

Ograniczenia nauka zawierają że informacja no zbierał na współczynnikach ryzyka który pospolity w kobietach lub unikalny jest, tak jak migrena i use hormonu zastępstwa terapia.

Dalszy badanie potrzebuje potwierdzać znalezienia i egzamininować dlaczego zmniejszanie w mężczyzna bardziej wymawiał.

Źródło: https://www.aan.com/PressRoom/Home/PressRelease/1572

Advertisement