Nowa nauka utożsamia cztery kluczowej strategii dla załagadzać tłoczyć się w izbach pogotowia

żadny rozwiązanie istnieje dla załagadzać tłoczyć się w izbach pogotowia, ale nowa nauka utożsamia cztery kluczowej strategii która zmniejszali problem.

Nauka, publikująca w czasopismo annały Przeciwawaryjna medycyna, wnioskuje że angażujący wykonawczy przywódctwo może załagadzać problem gdy łączy z jadącą koordynacją przez szpital od gospodyń CEO i podejściem. Tłoczyć się w izbach pogotowia kojarzył z zmniejszoną cierpliwą satysfakcją i parzysty, równy śmiercią.

"Przeciwawaryjnego działu tłoczyć się może być niebezpieczny dla pacjentów," powiedział starszego autor Benjamin słońce, M.D., profesor przeciwawaryjna medycyna w OHSU szkole medycznej. "znamy, na przykład as well as opóźnienia w antybiotykach dla pacjentów z zapaleniem płuc., że przeciwawaryjnego działu tłoczyć się może prowadzić opóźnienia w bólowych lekarstwach dla pacjentów z łamanymi kościami, Znamy ryzyko śmierć jest wysoki gdy przeciwawaryjny dział jest tłoczący się niż gdy ono mniej tłoczy się."

Nauki utożsamiać grupy szpitale kategoryzujący jako depresja, wysokość lub udoskonalający, pod względem długości pobyt i abordaży czasy, jak mierzący przez statystyk provided centra dla Medicare i Medicaid usługa 2.619 Usa szpitalami. (okres czasu przyznający pacjenta mus czekać na inpatient łóżko) Autory podnosili przedstawicielską próbkę cztery szpitala w each trzy kategorii występ, systematycznie przeprowadzali wywiad szerokiego pasmo bukmachery, then.

Badacze opowiadali 60 ludzi przy 12 szpitalami. Kandydaci zawrzeć karmiącego personelu, przeciwawaryjnego działu dyrektory, dyrektory inpatient usługa, główni lekarzi i inni przedstawiciele zarządu.

Nauka utożsamiał cztery kluczowej strategii:

 1. Zaangażowanie wykonawczy przywódctwo:

  Nauka zauważająca że wykonawczy lidery tłoczy się dokonywać tamte cele w spełnianie szpital utożsamiającym szpitalu gdy sprawa priorytetowa zupełna z jasnymi celami i zasobami.

  "W kontrascie no priorytetyzował tłoczyć się initiatives, niskiego spełniania szpitalny wykonawczy przywódctwo, pomimo uznawać przyczyny," autory napisał. "Przeciwawaryjnego działu przywódctwo często czuł odosobnionego w ich walce z znaczącym abordażem i długościami pobyt."

 2. Szerokie coordinated strategie:

  Spełnianie szpitale wykonujący jako spójny system przez działy załagadzać tłoczyć się, w kontraście do spełnianie szpitali które działali w silosach. Na przykład, jeden kierownictwo przy spełnianie szpitalem rozwijał strategie dla ulepszać łóżkowych zwrotów czasy na inpatient pokojach.

  Zamiast czekania dla pokoju iść od brudnego czyścić transport dla pacjenta przychodzić i wtedy rezerwować zaczynaliśmy robić rzeczom w paraleli," kierownictwo powiedzieliśmy w raporcie. "tak, że cięliśmy puszek na czasie oczekiwania,"

 3. Jadący zarządzanie:

  Spełnianie szpitale zbierali dane przystosowywać operacje w czasie rzeczywistym kluczowy personel i używali, pod warunkiem, że bezpośrednia informacje zwrotne i przepowiadający wzory przepływ w przeciwawaryjnym dziale szpitalu i, dopasowywa zasoby spotykać oczekiwać żądanie.

  "W kontrascie, przy spełnianie szpitalami często dostępni byli tylko retrospectively, dane, i, dyskutowali wykonawczy przywódctwo przy miesięcznym jeżeli dane używali, lub quarterly spotkania," autory napisali.

 4. Występ odpowiedzialność:

  Spełnianie problemy i adresowaliśmy natychmiast zmniejszać tłoczyć się.

  Słońce opisywał typowego scenariusz w jeden spełnianie szpitalu: "Jeżeli wsiadać w ED przewyższał dopuszczalnego ograniczenie główny lekarz fizycznie dostać z biura, iść na oddział podłoga i początku przegląda mapy i pyta, "Czemu robić załatwiać problem możemy? " powiedział.

Źródło: https://news.ohsu.edu/2017/08/28/study-identifies-methods-for-preventing-overcrowding-in-emergency-rooms

Advertisement