Badawczy znalezienia mogli brukować sposób nowe terapie dla taktować schwytanie i autyzm

Niedawni badawczy odkrycie w rozwoju móżdżkowi nieład mogli brukować sposób nowe terapie dla taktować schwytanie, i nawet niektóre dzieci z autyzmem, mówją wiodącego badacza i onkologa przy uniwersytetem Alberta.

David Eisenstat i jego drużyna egzamininował neurotransmitter w mózg dzwoniącym GABA który jest istotny forebrain rozwój w płodzie. Zakładają że, że dwa odmianowego genu DLX1 i DLX2, regulują GABA syntezę podczas móżdżkowego rozwoju, i mutacje geny wynikali w anormalnym móżdżkowym maturation.

Jeżeli te mutacje zdarzają się podczas embrionalnego rozwoju, tam  mógł być kilka neurologiczni problemy: dziecko mógł zostać autystycznym, dzieciaki mogli być urodzeni z schwytanie nieładem, lub rozwija neurony no można migrować ich właściwy miejsce w mózg. W dorosłych, tam  mógł być zachowawczy zagadnienia.

"Nasz znalezienia potencjalnych następstwa dla autyzmu i schwytanie nieład które obecnie no są treatable--przynajmniej," powiedział Eisenstat starszego autora nauka i krzesła dział onkologia, przy U A as well as profesor w działach pediatrie i Medyczne genetyka nie celować GABA.

Według badacza, GABA jest znacząco hamującym neurotransmitter w mózg. Ja produkuje, aktywujący enzym który nawraca chemicznego nazwanego glutamate GABA. gdy DLX1 i DLX2 geny postępują jako cząsteczkowa zmiana Problemy zdarzają się gdy równowaga między glutamate--excitatory neurotransmitter w układzie nerwowym i mózg--i GABA spadek z synchronizaci.

"GABA mówi mózg zwalniać puszek. Glutamate mówi mózg przyśpieszać up. Zdrowy mózg znajduje w równowadze," tłumaczony Eisenstat. "W niektóre sposobach obliczaliśmy out dlaczego obracać dalej GABA. I jeżeli, iść z powrotem te choroby, lepszy pomysł dlaczego balansować glutamate i GABA, mogliśmy potencjalnie wchodzić na górę z nowymi terapiami dla taktować schwytanie i niektóre dzieci z autyzmem być może nawet."

Powiedział że podczas gdy to może brzmieć jak mnóstwo ręki falowanie, 25 procentów dzieci z autyzmem schwytanie nieład.

"Który rozumiejący no jest well. Ja no jest wszystko przez GABA, to był oversimplification, ale ten hipoteza jest warty dalszy testowanie," powiedział.

Eisenstat wierzy znalezienia wyjawiał drogi przemian nowych naukowów mógł używać taktować rozwojowych móżdżkowych nieład dostawać korzeń problemu problem. Mieć nadzieję inni badacze teraz pochłaniali budowę i pracę na je.

"myśleć nas rozplątywałem drogę przemian zaczynać brać coś który no był druggable i robić mu druggable," powiedziałem Eisenstat. "myśleć w niektóre sposobach, ja przychodzę up z mądrze terapią."

Źródło: https://www.ualberta.ca/medicine/news/2017/october/uncovering-origins-of-developmental-brain-disorders-could-eventually-help-treat-seizures

Advertisement