Móżdżkowy pobudzenie jest skutecznym sposobem ulepszać wytrzymałość występ, bada przedstawienia

Badanie uniwersytetem Kent w skutki móżdżkowy pobudzenie na atleta występie demonstrował że ja jest skutecznym sposobem ulepszać wytrzymałość.

Znalezienia oczekują posuwać się naprzód nasz zrozumienie mózg rola w wytrzymałości ćwiczeniu, jak ono może zmieniać fizycznych ograniczenia występ w zdrowych ludziach i dodawać dalszy dowód debata na use uwydatniać występ w rywalizaci legalne metody.

Badanie wykładał prowadzić dochodzenie, który prowadził Dr Lex Mauger i koledzy przy Kent szkołą sport i ćwiczenie nauki, (SSES) jak wytrzymałość ograniczenia są sprawą dla umysłu as well as ciało.

Testowanie jeździć na rowerze czas dawać zadanie niepowodzenia (TTF) w grupie 12 aktywnego uczestnika w kontrolującej nauce, Dr Mauger odkrywał to stymuluje mózg wzrastał aktywność teren kojarzący z mięśnia skracaniem. przechodzić łagodnego elektrycznego prąd nad skalpem stymulować je (transcranial bezpośredniego prądu pobudzenie lub tdcs) Ten zmniejszony postrzeganie wysiłek i wzrastający okresów czasu uczestnicy mógł jeździć na rowerze dla.

Drużyna wyjaśniał to jest ponieważ ćwiczenie czuł mniej mozolnego po pobudzenie. tDCS używał uwydatniać wytrzymałość występ ale jak ono dokonywał to był poprzednio nieznane i ten nauka pomagał utożsamiać mechanizmy.

Źródło: https://www.kent.ac.uk/news/science/15403/brain-stimulation-can-improve-athletic-performance

Advertisement