BMS ankieta wyjawia negatywnych efekty przekwitanie na najwięcej aspektów kobiet życia

trzy czwarte kobiety mówi i nad przyrodnim mówi że przekwitanie powodował one zmieniać ich życie ono negatywnego wpływ na ich życiach. Tamto są nagłówki od niedawnej ankiety prowadzącej Brytyjskim przekwitania społeczeństwem (BMS), uwalniającym dzisiaj zaznaczać Światowego przekwitanie dzień. Znalezienia wyjawiają potrzebę dla wielkiego poparcia dla kobiet doświadcza przekwitanie przez UK.

Prawie powiedział połówka one gorących sekwensy, noc poty i niskich poziomy energia, (46%) (37%) (37%). Tercja kobiety przeglądał, no próbował cokolwiek, zmniejszać ich objawy lub zapobiegać pomimo to. co, co doświadczał lub doświadczał przekwitanie

Wpływ mieć negatywnych efekty na najwięcej aspektów kobiet życia z online ankietą podkreśla następujący to wyjawiał jak:

  • Nad połówką kobiety mówi powiedział z wokoło 40% (51%) że przekwitanie wpływał ich życia seksualne, że właśnie no czuli jak seksowny od doświadczać przekwitanie.
  • Nad ćwiartką kobiety powiedział (26%) że czuli mniej prześcigania w ogólnospołecznych sytuacjach i czuli odosobnionego (23%). Nad tercja powiedział przekwitanie i dalszy tercja powiedział (34%) że byli mniej aktywnego od doświadczać (32%) one już nie czuł jak dobra firma.
  • Furthermore, prawie czuł ich przekwitanie objawy połówka kobiety miał negatywnego wpływ na ich pracie. (45%), czyj przekwitanie silnego wpływ na ich życiach,

Ankieta także wyjawiał że przekwitanie zostaje ` tabu' temat w UK i coś zawsze no czują wygodny opowiadać wokoło kobiety i mężczyzna. Połówka kobiety powiedział (47%) one no czuł wygodnego wyjawiający prawdziwego powód ich koledzy lub pracodawca. prawie przeglądał co, co potrzebujących brać dzień wolnego przez przekwitania jest w zatrudnieniu i W domu, 38% partnery przeglądający powiedział one czuje bezradnego jeśli chodzi o wspierać ich partnerów przez przekwitania i tercja powiedział one często kończy up mieć argumenty ponieważ no rozumieją co iść przez ich partnery.

Kathy Abernethy, przewodniczący, Brytyjski przekwitania społeczeństwo powiedział:

Pomimo średniej żeńskiej statystycznej długości życia w UK być 83 rok i wiele kobiet żyje w menopauzalnej fazie dla połówki jedna trzecia ich życia znalezienia ankieta sugeruje że tam  są wciąż wiele kobiety które wybierają iść przez przekwitania bez szukać poparcie lub traktowanie nawet gdy doświadczają objawy które wpływają wszystkie aspekty ich życia, wliczając ich związków.

Z przykrością, wiele kobiety są nieświadome wpływ ich objawy mogą mieć na ich całkowitych zdrowie i ten małe stylu życia i żywienioniowych zmiany mogą pomagać ulepszać ich jakość życia. Dużo z surowymi objawami także często wprawiać w zakłopotanie o ryzyko traktowanie opcje i korzyściach.

Wierzymy kobietom potrzebę być sprawnie podołać z wpływem przekwitanie wielka informacja i poparcie, i ten incudes pracują, szczególnie podczas gdy everyone, mężczyzna i kobiety zawierać, jesteśmy żyć długi. To jest dlaczego Brytyjski przekwitania społeczeństwo rozwijał pasmo zasoby, usługa pomagać kobiety lepiej rozumieć i ich traktowania i. przekwitanie objawy i rada dostępni

Publikował nowego wytyczna na przekwitania zarządzaniu w Listopadzie 2015 i diagnozie. Krajowy instytut zdrowie i opieki doborowość ŁADNI () Przewodnictwo polecał że opieka zdrowotna profesjonaliści muszą adoptować podejścia zindywidualizowane sceny diagnoza, dochodzenie i zarządzanie przekwitanie wcale. Wytyczna zakrywał traktowanie objawy z leka i leka traktowania opcjami które pomagają z fizycznymi i psychologicznymi objawami.  Ja także provided klarowność na ryzyko brać HRT i korzyściach (hormonu zastępstwa terapia).

Rozpoznający koncerny, rada i reasekurację kobiety i ich potrzeba dla poparcia BMS publikował swój wzrok dla przekwitanie opieki zdrowotnej w UK (http://journals.sagepub.com/doi/full/10.1177/2053369117717207). Wzrok ustawia out podstawowe zasady które muszą podbudowywać przekwitanie opieki zaopatrzenie zapewniać dla wszystko że, wyrównują przy ten niespokojnym czasem dla NHS, dostawcy i commissioners trzymają rozliczać i usługowi użytkownicy mogą przystępować wysokiej jakości przekwitanie opiekę jako standard. Dokument potwierdzał fakultetem opieka zdrowotna Królewską szkoła wyższa generał lekarz praktykujący Królewska szkoła wyższa pielęgnacja i Królewska szkoła wyższa Plciowa i Odtwórcza, położnicy i ginekolodzy.

BMS także publikował pierwszy medycznego podręcznika robić dostępnej poczta ŁADNEMU przewodnictwu celującemu przy opieka zdrowotna profesjonalistami. - zarządzanie przekwitania 6th wydanie - Podręcznik może nabywający na BMS stronie internetowej: www.thebms.org.uk/publications/handbook. Nieatutowa wersja książka, celująca przy kobietami i ich partnerami, publikuje w Wrześniu 2018.  

Źródło: https://thebms.org.uk/_wprs/wp-content/uploads/2017/10/EMBARGOED-UNTIL-18-OCT-2017-00.01_BMS-Survey-Results-2017_Press-Release.pdf

Advertisement