Rutgers badacze badać sposoby dla brać się do wyłania się fungal infekcje

W ostatnich latach, szpitale ogólnonarodowo donosili wzrost w zagrażający życiu illnesses wynikający od śmiertelnej fungal infekci powodować drożdżowymi Candida auris które mogą wchodzić do bloodstream. Ten drożdże jest trudny utożsamiać i często no odpowiada powszechnie używany antifungal leki, prowadzi wysoka śmiertelność.

Infekcje obserwowali w 10 stanach, z najwięcej skrzynek w Miasto Nowy Jork obszarze wielkomiejskim i w Nowym, - bydło. Ja jest przeważajacy w pacjentach które hospitalizowali długi czas, linie lub rurują, wchodzić do ich ciało, lub poprzednio otrzymywał antybiotyki lub antifungal lekarstwa.

Rozpoznający ten wyłania się grzyba jako globalny zdrowia zagrożenie centrum kontroli i prewencji chorób nagradzał Rutgers uniwersytetowi $300.000 kontrakt adresować ten śmiertelnego patogenu jako część CDC oporu Antybiotycznych rozwiązań Inicjatywa nad dwa rok.

Rutgers drużyna i postdoctoral kumpel Milena Kordalewska dżersejowa szkoła medyczna, - utożsamiamy nowego sposób w mopach od pacjentów i szpitali środowisk wartko i precyzyjnie wykrywać C. auris. - prowadząca David Perlin dyrektor wykonawczy i profesor zdrowie publiczne instytut badawyczy przy Rutgers Nowy, - Także analizują przekazów wzory w Nowym dżersejowym dziale zdrowie, profesora nadzwyczajnego patologia i laboratorium medycyny, przy Rutgers Robert Johnson Drewnianą szkołą medyczną i dyrektorem kliniczni diagnostycy mikrobiologii i zaraźliwej choroby przy Robert Drewnianym Johnson uniwersyteta szpitalem. - dżersejowi opiek zdrowotnych udostępnienia używać genetyczną odcisk palca technologię, we współpracy z Thomas Kirn, medyczny dyrektor zdrowie publiczne Laborancka usługa przy Nowym -

"Co robi C. auris w ten sposób alarmuje jest że ja jest w dużym stopniu odpornym, kojarzącym zakaźnym agentem który może łatwo transmitujący między pacjentami i pacjenta środowiskiem," mówi Perlin. "To jest bardzo żadki dla drożdże."

W 2009, C. auris najpierw opisywali w pacjencie w Japonia. Jak Wrzesień 18, 2017 CDC donosił 153 potwierdzającego i prawdopodobne infekcje należne drożdże w narodzie. Tam  jest dokumentujący przekaz C. auris Usa pacjenci od opiek zdrowotnych udostępnień w India, Pakistan, Południowa Afryka i Wenezuela.

Jak raporty C. auris kontynuuje wspinać się wśród Usa opieki zdrowotnej udostępnień, ja jest niepokojący" mówi Perlin. "że problem może rosnąć dużo złego," "klucze zawierać epidemię są infekci kontrola rozwój cząsteczkowi narzędzia solidnie i wartko utożsamiają patogenu i lepszy zrozumienia swój genetyczny profil który udogadnia przekaz wśród szpitalnych środowisk."

Fungal infekcje często powodują poważną chorobę wśród pacjentów z iść na kompromis systemami odpornościowymi, innymi osłabiającymi warunkami w lub wynikający. wysokiej chorobliwości i śmiertelności Globalnie, prawie 1,4 milion śmierć rok który jest na równi z śmiertelnymi chorobami jak gruźlica. przypisują najeźdźcze fungal infekcje,

Źródło: https://www.rutgers.edu/

Advertisement