Poznawcza behawioralna terapia także długotrwałego skutek dla dzieci, nastolatkowie z OCD

Niektóre nastolatkowie i dzieci myśleć że m wypadek jeżeli no liczą wszystkie lampposts na ich sposobie szkoła. Lub no może opuszczać dom jeśli myli ich ręki dokładnie dwadzieścia pięć czasów. Cierpią od OCD, Obsesyjnie Kompulsywny nieład który jest niezwykle stresującym psychiatrycznym nieładem który wpływa między 0,25 i 4 procentami wszystkie dzieci.,

Na szczęście traktowanie metoda jest wydajna i udokumentowana. - poznawcza behawioralna terapia - Dotychczas wielka badawcza nauka OCD traktowanie dla dzieci i nastolatków starzał się 7-17 teraz pokazuje że poznawcza behawioralna terapia także długotrwałego skutek. Północny badawczy projekt pokazywał, który wymaga badaczów i i, Norwegia i Szwecja od Aarhus nastolatka, uniwersyteta, dziecka psychiatrii klinik w że dzieci i nastolatkowie które korzystali od terapii był także bezpłatny wzory kompulsywny zachowanie i kompulsywne myśli jeden rok kończył po tym jak traktowanie.

"nauka robi jasno że poznawcza behawioralna terapia dosięga poza traktowanie okres. Ten wiedza jest znacząco, oba dla lekarzów praktykujących, ale mały dla afektowanych dzieci i ich rodzin," mówi Na Dźwignącego Thomsen, jeden badacze za i konsultant przy Centre dla psychiatrii profesorem przy Aarhus uniwersytetem i nauką dziecka i nastolatka, Risskov. Jest także definitywnym autorem rezultaty które właśnie publikowali w czasopisma naukowego czasopiśmie Amerykańska akademia dziecka i nastolatka psychiatria.,

"OCD jest bardzo trudnym nieładem który żąda kolosalną kwotę dziecko omawiany. Ja jest prawie niemożliwy żyć zwykłe życie jako nastolatek z normalnym poziomem rozwój i dziecko, jeżeli ty potrzebujesz myć twój ręki sto czasów dzień w szczególnym sposobie który jest coś który dyktować może kompulsywny główkowanie. zabijać po to, aby nie, Dla ten sam powodu, wczesna interwencja jest konieczna" mówi Na Dźwignącego Thomsen. zanim nieład obezwładniać konsekwencje w dorosłości,

Dzieci od nauki taktowali z poznawczą behawioralną terapią która jest behawioralnym psychologicznym traktowaniem., Zasadniczo wymaga dostawać pomoc powstrzymywać się od działania na kompulsywnych myślach i zamiast wcielać nowych myśl wzory ja. Metoda także wymaga całej rodziny, gdy skutek umacnia matką wspiera metody ojcem i że dziecko dać pokonywać OCD.

Furthermore, jak tylko traktowanie uzupełnia czujny oko musi wciąż utrzymujący na nastolatku lub dziecku.

"rezultaty nauka wskazują to utrzymywać skutek w długim - termin ty potrzebujesz zostawać świadomym i wykrywać OCD objawy więc ty możesz przygryzać one w pączku zanim rozwijają i zostać złymi. To zrobi oferować detonator sesje odświeżać traktowanie zasady i w ten sposób zapobiegać OCD od dostawać oparcie dla nóg znowu," mówi David R.M.A Højgaard.

Współpraca z Norweskimi, Szwedzkimi psychiatria klinikami i dodawał wiedzę która może być znacząca dla organizaci OCD traktowanie.

"duży wyzwanie stawia czoło OCD traktowanie jest że tam  no są dosyć szczególnie trenujący terapeuta i traktowań udostępnienia spotykać potrzeby. Nauka pokazuje że jeżeli, jeżeli poziom szkolenie terapeuta konsoliduje i nadzór provided, then ja jest ewentualny zapewniać traktowanie w odosobnionym kącie który jest właśnie równie wydajny Norwegia gdy traktowanie provided przy uniwersytecką kliniką," mówi Na Dźwignącego Thomsen.

Źródło: http://www.au.dk/en/#news-11718

Advertisement