Nauka wyjawia obniżonego ryzyko nastoletnia egzema w breastfed dzieciach

Nowa nauka, publikująca w czasopiśmie American Medical Association pediatrie, wskazuje (JAMA) że dzieci czyj matkom oferowali poparcie breastfeed całkowicie dla długotrwałego okresu od narodziny 54% w wieku 16 lesser egzemy ryzyko.

Kredyt: Lumen fotografie/Shutterstock.com

Nauka, dowodzona badaczami od uniwersyteta Bristol, mcGill uniwersyteta, uniwersyteta harwarda i królewiątko szkoły wyższa Londyn, prowadziliśmy dochodzenie więcej niż 13.000 Belarussian nastolatków wymagających w promoci Breastfeeding Interwencyjną próbę i utożsamialiśmy 54% zmniejszanie w egzema skrzynkach wśród nastolatków czyj matkom oferowali poparcie breastfeed wyłącznie. (PROBIT)

Egzema jest warunkiem który robi skóry czerwieni, rana, suchy, itchy, i pęka. W przybliżeniu, jeden w dziesięć dorosłych i jeden w pięć dzieciach w krajach rozwiniętych wpływaliśmy egzemą.

Dr Carsten Flohr, wiodący autor nauka twierdzić: "WHO poleca między cztery, sześć miesiącami breastfeeding pomagać zapobieganie i. alergia i kojarzoni illnesses wyłączność na wywiad Nasz znalezienia dodają dalszy ciężar ważność (BFHI) która brać się do niskich tempa breastfeeding globalnie." kampanie jak życzliwy Szpitalny incjatywa,

W liczbie 17.046 matek i ich nowonarodzonych dzieci wymagali w PROBIT nauce między Czerwem 1996 i Grudniem 1997. Połówka paediatric kliniki wymagający w nauce macierzyńscy szpitale i oferował ekstra poparcie modelującego na propozycjach Narody Zjednoczone Children funduszu BFHI i WHO, podczas gdy druga połowa niosąca na ich miarowych praktykach.

UK jeden niska pierś - karmić tempa w świacie. Tylko 34% dzieci urodzeni w UK oferowali piersi mleko, porównującego z 71% w Norwegia i 49% w USA. (jeden w trzy) Tylko 1% urodzeni dzieci całkowicie breastfed sześć miesięcy.

Tam  był żadny redukcja w astmy ryzyku z 1,5% interwencyjni grupowi reportaż astmy objawów porównujących z 1,7% w grupie kontrolnej, (108/7064) (110/6493) podczas gdy nauka wskazywał że breastfeeding promocyjna interwencja oferował ochronę przeciw egzemie.

Źródło: https://eurekalert.org/pub_releases/2017-11/nbrc-bba110917.php

Advertisement