Urinary incontinence może wpływać uczenie i naukowa występ nastolatkowie

Continence problemy są wśród najwięcej pospolitych pediatrycznych problemów zdrowotnych. Ja powszechnie wierzy że continence problemy rozwiązują z wiekiem w wszystkie dzieciach.  Jakkolwiek, surowy incontinence w dzieciństwie może upierać się w adolescencję.  Nowy badanie znajdował nastolatków z incontinence jest przy wielkim ryzykiem underachieving naukowo i potrzebuje więcej poparcie usuwać bariery, więc mogą dosięgać ich akademickiego potencjał.

Rozpowszechnianie urinary incontinence w wiekach dojrzewania jest wokoło trzy, cztery procentami i wokoło jeden procent cierpi od kiszki incontinence.

Badanie naukowami przy uniwersytetem Bristol, i publikuje w Brytyjskim czasopiśmie zdrowie psychologia, badał wpływ szkoły średniej środowisko na młodzi ludzie z incontinence i jest jedynym szczegółowym jakościowym nauką niosącym out w ten terenie w UK.

Badacze przeprowadzali wywiad 20 młodzi ludzie starzejących się 11, 19. rok 11 żeńscy i dziewięć samiec z continence problemami wliczając dziennego namoknięcia, bedwetting i błocić []  Uczestnicy, i trzy przez ERICK Pęcherzowa dobroczynność dedykowaliśmy kiszka i pęcherzowi zdrowie. rekrutowali przez pięć drugorzędnej opieki continence pediatrycznych klinik cztery w Anglia i jeden w Szkocja ()  Siedemnaście uczestnicy byli w pełnoetatowej edukaci, dwa uczęszczająca szósty formy szkoła wyższa, i jeden ostatnio zaczynał uniwersyteta.

Pięć tematów związany z szkolnymi doświadczeniami produkowali od dane: granicy wyjawienie - przyjaciele i nauczyciele; ogólnospołeczne konsekwencje ominięcie; surowi i niepomni portiery; intymne akcje publicznie przerywali uczenie i.

Nauka zakłada mnie był rzadka dla młodzi ludzie mówić o continence problemach przy szkołą oba przyjaciele nauczyciele i, opłata strachy piętnujący, znęcać się lub dokucza.

Być sprawnie mówić nauczycieli i inny uczy kogoś personelu, tak jak pastoralnej opieki personel, tworzy wyzwania w dobrze jak wspierać te młodzi ludzie.  Nauka znajdująca tam  jest potrzebą wzrastać nauczyciel świadomość częstotliwość continence problemy w młodzi ludzie i zapewniać przewodnictwo na dobrze, jak zapewniać poparcie przy szkołą.

Badania medyczne Wspierający badanie poleca młodzi ludzie z continence problemów potrzeby nieograniczonym dostępem toalety podczas odpowiednich toaletowych udostępnień i dnia powszedniego. Tam  jest także potrzeba rewidować polisy związany z toaleta dostępem i ulepszać toaletowych udostępnienia dla szkół.

Martwi się znalezienie od nauki jest wpływem i. uczenie i naukowa continence problemy niekorzyści stawiać czoło młodzi ludzie z continence problemami na występie Uczestnicy powiedzieli że ich lekcje byli niszczącym opłatą często bywać toaletowe wizyty i tamto z surowymi dziennymi continence problemami donosili opuszczać sala lekcyjną trzy lub cztery czasu używać toaletę podczas lekci.

Uczestnicy w nauce powiedzieli one często spadał behind podczas lekcj, lub brakuje out na czasie podczas egzaminów należnych potrzebować używać toaletę. Gdy toaleta dostęp no pozwolił ich koncentracja wpływał either potrzebą iść toaleta lub czuć niespokojny o ewentualnym wypadku. To jest szczególnie niepokoi znalezienie i przyszłościowy zatrudnienie. gdy akademicki występ w szkole średniej bezpośredniego wpływ na dalszy edukaci sposobnościach,

Dr Katie wieloryb, członek grupy badawczej w Jakościowych zdrowie Bada w Bristol szkole medycznej, powiedział: "Adresować wyzwania stawiających czoło młodzi ludzie z continence problemami przy szkołą mógł pomagać usuwać bariery więc mogą kierować ich objawy pomyślnie.

"Ja szczególnie martwi się że młodzi ludzie z incontinence są przy wielkim ryzykiem underachieving przy szkołą średnią. Narosły poparcie przy szkołą jest istotny pomagać młodzi ludzie z continence problemami dokonywać ich akademickiego potencjał."

Dr Carol Joinson, czytelnik w Rozwojowej psychologii w Bristol szkole medycznej: Populacj zdrowie współautor na papierze i nauki, dodającym: "Podczas gdy piętno incontinence rozpoznawał w przeszłości poziom piętno i jesteśmy potężni i zaskakiwania.

"praca potrzebuje robić ulepszać szkolnego doświadczenie młodzi ludzie z continence problemami i rozwijamy prototypowego smartphone app wspierać młodzi ludzie kierować dziennego urinary incontinence."

Na początku przyszłego roku, Drs Joinson i wieloryb zaczynamy pracę z ERICK, nauczycieli od szkół średnich produkować online ewidencyjnych zasoby dla i. szkoła średnia nauczycieli i innych edukacyjnych usługa profesjonalistów Te zasoby podnoszą krajową świadomość continence problemy w młodzi ludzie i zapewniają ulepszającą jakość życia dla tamte młodzi ludzie, przyrostowy nauczyciela zrozumienie ich poparcie potrzeby.

Juliette Randall, ERICK dyrektor naczelny, powiedział: "słuchamy czas od rodziców dzwoni nasz poufnego helpline o pourazowych doświadczeniach dzieci i nastolatków przy szkołą i znowu ich twarz.  Potężne opowieści opisywać w ten badaniu dają my silnej podstawie dla angażować z szkołami.

"zachwycamy kolaborować z Drs Joinson i wieloryb na ten nowym projekcie który wymaga działanie z szkołami tworzyć materiały, dźwiganie świadomość wpływ continence zagadnienia as well as providing strategię ulepszać szkolnego doświadczenie dla młodzi ludzie."

Źródło: http://www.bristol.ac.uk/

Advertisement