Edixomed rozwija rewolucyjną technologię dla brać się do antimicrobial opór

Nowi rezultaty ogłaszający przy niedawnych ran konferencją UK Eurobiofilms 2017 kongresem i, provided opóźnionego dowód że Edixomed, UK biotechnologii firma, rozwijał rewolucyjną nową technologię dla brać się do ogromnego zdrowia publicznego wyzwanie antimicrobial opór (AMR). Edixomed's unikalna technologia wartko i bezpiecznie zabija bakterie, wliczając fund antybiotycznych odpornych napięć., która może dostarczająca jako ciecz, gel lub wdychająca kiść,

"` pluskwy odporne wszystkie dostępny obecnie antybiotyki', oczekują zabijać 10 milionów ludzi rok 2050. Zagrożenie jest bardzo istny ale mieć nadzieję wkrótce mieć wykonalnego i nowatorskiego rozwiązanie z którym powiedział profesor sztukę Tucker uderzać", St Bartholomew's szpital, Londyn.

Przez nowatorskiej akci, Edixomed's sedna technologia bezpiecznie zaprzęgać jeden ciało naturalni obrończy mechanizmy azotowego tlenku cykl, wzmacniać ciała swój odpowiedź w walczącej infekci, udoskonalającego gojenie i potencjalnie wzrastać aktywność jakaś przedawniony antybiotyk. Z dekadami badawczy zachęcanie potencjał azotowy tlenek, Edixomed rozwijał unikalnego, bezpiecznego i wszechstronnego system z szerokiego widma antimicrobial aktywnością, i który może używać dla różnorodność klinicznych zastosowań.

Opóźneni dane demonstrowali że Edixomed's przełom zdolność zabijać wszystkie organizmy dla kilka śmiertelnych infekcj tak jak MRSA i E. Coli. Furthermore, Edixomed's technologia efektywnie taktował i - wielkie bakteryjne kolonie z ochronną warstwą lub antybiotykami która normalnie zapobiega ciało system odpornościowego, od być wydajna.

"Tutaj nowatorską technologię z wieloskładnikowymi formami dostawa i zastosowania. Ja może wdychający w płuca dla oddechowych warunków, stosuje skóra jako lub używa jako opatrunek dla, ciecz lub gel, infekować ran lub chirurgicznie ochrony. Z taki szeroką stosowalnością to szczerze być przełom mógł," szukaliśmy dla walki przeciw antybiotycznemu oporowi w powiedział profesora Ben Benjamin, Honorowy profesor medycyny Exeter szkoła medyczna.

Edixomed's azotowego tlenku technologia także ono prowadzi dochodzenie w klinice z najnowocześniejszymi rozwojami w z siedzibą w UK randomizującym taksowym bezpieczeństwie, kontrolnej nauki skuteczności w cukrzycowych nożnych wrzodach i wiodąca przyczyna cukrzyce odnosić sie amputacje.

Komentujący na pokaźnego wpływu cukrzycowych nożnych wrzodach, Dr Paul Chadwick, Kliniczny dyrektor przy szkołą wyższa Podiatry, powiedział, "traktowanie cukrzycowi nożni wrzody obecnie kosztuje NHS infekującego wrzodu prowadzenie nad 135 amputacj na tydzień i rok bardziej niż £1 miliard. Wczesny skierowanie opiek usługa zmniejsza infekcję i przyśpiesza uzdrawiać, mógł znamiennie przyczyniać się redukcja w liczbie te do uniknięcia amputacje."

Tam  jest także miłosierny use cenienie Edixomed's azotowego tlenku technologia w Buruli wrzodach w klinice w Ghana. Buruli wrzód jest jeden priorytet choroby rozpoznawać światową organizacją zdrowia i powszechnie zdarza się w dzieciach gdy zaniedbana tropikalna choroba. Ja powoduje bakteryjną infekcją która może wynikać w poważnych, chronicznych ranach z potencjałem powodować znaczącego straszenie i deformację. Pacjenci obecnie otrzymywają antybiotyczną terapię ale ja może być wolny pracować. Zdolność brać się do infekcję szybko był ważnym przełomem dla te pacjentów.

"excited rezultatami widzieliśmy w klinice i lab i my pracujemy maksymalizować potencjalną korzyść równie wiele pacjenci ewentualni jak ewentualny jak równie szybko, i. Edixomed rozwijał całkowicie nowy, znacząco rozwiązanie problem antybiotyczny opór," powiedział profesora Chris drewno, głównego lekarza, Edixomed.

Źródło: https://www.edixomed.com/

Advertisement