Naukowowie rozwijają genetycznie konstruuję probiotic i zabijają komórki nowotworowe w żyłce że cele

Badacze przy krajowym uniwersytetem Singapur utożsamiali sposób obracać skromnie koktajl bakterie i warzywa w celującego system który znajduje colorectal komórki nowotworowe i zabija.

Kredyt: Miliard fotografii/Shutterstock

Colorectal nowotwór jest tercja najwięcej pospolitego nowotworu na całym świecie, i swój padanie przepowiada wzrastać w kolejnych kilka rok. Nauka ostatnio publikował w czasopismo natury biomedycznej inżynierii., która kierował Dr Chun-Loong Ho,

Ważny element ten celuje system jest konstruującym formą e. Coli Nissle; Nieszkodliwi gatunki bakterie zakładają w żyłce.

Bakterie genetycznie secretes enzym nawracać substancję znajdującą w cruciferous warzywach tak jak brokuły w potężnego przeciwrakowego agenta zmory powierzchnia colorectal komórki nowotworowe i.

Badanie celował zabijać komórki nowotworowe w żyłce pozwolić one pochłaniał ten przeciwrakowego agenta. Gdy normalne komórki no mogą robić ten zamianie i no wpływają toksyną system oczekuje celować tylko colorectal komórki nowotworowe.

Więcej niż 95% colorectal komórki nowotworowe badać zabili miksturą konstruujący probiotics z brokuły ekstrakt lub woda które zawierają żywienioniową substancję. Także mikstura pokazywał żadny wpływ na innych typ komórki nowotworowe tak jak nowotworu piersi lub żołądka nowotwór.

Według nauki veggie kombinacja zmniejszał bolak liczby 75% w myszach z colorectal nowotworem. Także, w porównaniu z kontrolnymi myszami które no provided z miksturą byli trzy czasu mali bolaki znajdujący w te myszach.

Drużyna sugeruje że te probiotics można słuzyć podwójnych purposes: Zapobieganie, polana pozostałościowe komórki nowotworowe po operacja i chemoradiotherapy.

Ja mieć nadzieję że colorectal pacjent z nowotworem mogli brać probiotics wraz z spożywać brokuły zapobiegać colorectalcancer lub zmniejszać relapse tempa po operacja gdy żywienioniowy nadprogram po to, aby.

Jeden podniecający aspekt nasz strategia jest że ono właśnie kapitalizuje na nasz stylu życia, potencjalnie przekształcać nasz normalną dietę w podtrzymywalnego, taniego leczniczego reżim. Mieć nadzieję że nasz strategia może być pożytecznie dopełnieniem aktualne nowotwór terapie."

Matthew Chang, profesor nadzwyczajny przy krajowym uniwersytetem Singapur

Źródło: