Neurotransmitter glutamate bawić się rola w alkoholów pragnieniach, prowadzący nauk znaleziska

Nauka prowadząca Indiana uniwersytetem na neurochemical zmianach kojarzył z alkoholu nałogiem znajdującym że neurotransmitter glutamate bawić się rola w niektóre alkoholów pragnieniach.

Alkohol zależność i alkoholu use nieład zdarzamy się w wokoło 30 procentach wszystkie amerykanie, bierze surową opłatę drogowa na osob życiach as well as na gospodarce i systemu opieki zdrowotnej. Dziewiećdziesiąt procentu wszystkie próby leczyć nadużycie alkoholu rezultat w relapse wśród cztery rok lub zależność. Te relapses pierwotnie wywołują widokami, dźwiękami i sytuacjami kojarzącymi z past pije doświadczenia.

"to jest pierwszy nauka dokumentować zmiany w glutamate poziomach podczas ujawnienia alkohol wskazówki w ludziach z alkoholu use wprowadza nieporządek światło reflektorów taktować warunek i błyszczy na glutamate poziomach jako znacząco cel dla nowych terapii," powiedział Sharlene Newman, profesor i. psychologiczne i móżdżkowe nauki sztuk, nauk dział w IU Bloomington szkole wyższa

Nauka, ostatnio publikująca w czasopiśmie alkohol i alkoholizm, buduje na badanie naukowami tak jak George Rebec, emerytowany profesor w dziale psychologiczne i móżdżkowe nauki które poprzednio zakładają że widoki i dźwięki kojarzący z uzależniającymi substancjami tak jak afektu glutamate poziomy w mózg szczury kokainy lub alkoholu uzależniali się te substancje. Te dźwięki i widoki dzwonią "wskazówki" ponieważ uzyskują pragnienie dla poprzednio nadużywającej substanci.

"Glutamate jest istnym wołem roboczym wszystkie nadajniki w mózg," Rebec powiedział. "Dopamine jest powszechnie znać neurotransmitter, brak z czego przyczynia się depresja, niepokój, uwaga niedoboru hyperactivity nieład i Parkinson choroba, -- Ale ja właściwie rozlicza dla less niż 5 procentów wszystkie synaptic aktywność. Kontrastem, glutamate   rozlicza dla wokoło 50 procentów ten aktywność i szczególnie wymaga w motywacja obwodach całkowych nałóg."

Prowadzić nową naukę pozyskiwali 35 tematów 17 z alkoholu use nieładem i 18 bez nieładu, badacze. Wtedy mierzyli koncentracje glutamate używać technologię dzwoniącą rezonans magnetyczny spektroskopia. Nauka zakłada zmniejszanie substancja chemiczna w mózg ludzie z alkoholizmu nieładem po tym jak pokazywali wskazówki kojarzyć z pić -- Tak jak fotografia alkohol w szkle -- Porównujący gdy przeglądali neutralne fotografie. Jednostki bez nieładu pokazywali żadny zmianę w glutamate poziomach gdy przeglądać ten sam wizerunki.

"rozpoznawaliśmy nas mogliśmy mierzyć glutamate poziomy w ludzkim mózg używać rezonans magnetyczny spektroskopię," powiedział Newman który prowadził współpracę między jej działu nałogu badaczami budować na Rebec's poprzednią pracę w zwierzętach., "naukowowie konserwują teraz pewnie celu glutamate poziomy w mózg gdy rozwijają nowych traktowania dla alkoholizmu i innych form nałóg."

Źródło: https://news.iu.edu/stories/2018/02/iub/releases/12-neurotransmitter-glutamate-may-play-a-role-in-alcohol-relapse.html

Advertisement