Intermountain centrum medyczne wszczyna w programie wspierać więź uczuciowa między matkami i noworodkami

Matki i dzieci należą wpólnie -; Co jest dlaczego Intermountain centrum medyczne w Salt Lake City wszczynał a w programie wspierać wczesną więź uczuciowa między matkami i noworodkami.

"w sposobów dzieciach zost w pokoju z ich rodzicami," powiedział Kristie Earnhart, RN, MSN, pielęgniarka kierownik w macierzyńskim przy Intermountain centrum medycznym który jest częścią Intermountain system opieki zdrowotnej., "czas w pierwszy dniach dziecka życie wpólnie ustanawia zdrowe rutyny, i. Pepiniera będzie dostępna dla tamto z medycznymi potrzebami."

Wiele kobiety witają pomysł dostawać równie dużo sen ewentualny po pracy jak, i ono może być kusicielski wysyłać ich dziecka szpitala pepiniera dostawać niektóre odpoczynek. Ale bada przedstawienia są prawdopodobni dostawać ta sama kwota odpoczynek z ich dzieckiem w pokoju.

"mieć dziecka z matką od początku być najlepszy sposobem dla matki dobrze pokazuje badaniem i dziecko odpoczywać rutynę i ustanawiać," powiedział Earnhart.

W pomoc rodzicach przygotowywa iść do domu z ich nowym dzieckiem. Ja zapewnia sposobność zapewniać sumaryczną opiekę dla dziecka w a jak środowisko dla rodziców i innych opiekunów podczas gdy w szpitalu. Podczas gdy w zapewniają wszystko fizyczny nadzór dla ich niemowlaka wliczając dawać lekarstwom i opieka opiekuny lub rodzice, zmieniający pieluszki i karmić.

Najlepszy rada jest uczyć się dlaczego odpoczywać w poparciach które uczenie, "i możemy dawać nowych rodziców gdy twój dziecko śpi dzień i noc w pierwszy dniach," powiedział Angela Anderson, RN, pielęgniarki położna przy Intermountain centrum medycznym.

"wcześnie w nowonarodzonym okresie, dzieci je dobrowolnie i znajduje wygodę i ochrona w być blisko do ciebie," dodawał. "uczyć się dlaczego karmić twój niemowlaka może być łatwy gdy ty uczysz się czytać, spać twój dziecka głodu wczesne wskazówki i kilwaterów stany/. Utrzymywać dziecka z tobą pomaga ciebie uczyć się dlaczego karmić i dbać dla one podczas gdy nasz biegły personel jest zamknięty obok pomagać ciebie."

W korzyściach dla matki:

 • Lepsza jakość sen
 • Narosły zaufanie w obchodzić się i dbać dla dziecka
 • Zdolność uczyć się twój dziecka wskazówki śpiące, zaakcentowany (, w potrzbie spokojnego czasu, lub głodny)
 • Wczesna identyfikacja wczesne żywieniowe wskazówki (zakorzeniający, otwierający usta i ssający na, jęzorze, palcach lub ręce,)
 • Ulepszam breastfeeding doświadczenie
 • Mniej dziecięcego cierpienia i (kochają być blisko was)
 • Mniej "dzieci błękitów" i postpartum depresja
 • Rodzice odpoczywają i bardziej relaksują przed końcem pierwszy tygodnia domu

Rooming w korzyściach dla dziecka:

 • Lepsza jakość sen. Twój dziecko rozwija miarowego kilwateru cykl wczesnego, i w może pomagać łagodzić przemianę dnia, nocy rutyny/
 • Niewywrotne ciało temperatury
 • Ogólny więcej zawartość, mniej płaczu
 • Więcej niewywrotny krwionośny cukier
 • Breastfeed sooner łatwo, długi, i
 • Niższy poziomy stresów hormony
 • Dzieci wystawiają normalne bakterie na matki skórze która może ochraniać one od zostać choroby należnej szkodliwi zarazki.,

Intermountain centrum medyczne pepiniery pielęgniarki dostępną 24 godziny dzień, siedem dni tydzień dla niemowlaków i matki z medyczną potrzebą. Gdy medyczna potrzeba odpowiednia uważa wezgłowia pielęgniarką dziecko może iść pepiniera dla up to trzy godzin w 24 godzinach dwa razy, ale dziecku no karmią formuły jeśli twierdzić żywieniowa preferencja jest formułą. Dziecko jest zawsze mile widziany w pepinierze podczas gdy mama brać prysznić breastfeeding klasę lub uczęszcza.

"w pomocach ustawia scenę dla rutyny domowy życie," Earnhart powiedział. "przyzwyczajenia zaczynają w szpitalu. Chcemy zachęcać rodziców ograniczać zakłócenia spokoju podczas gdy są tutaj. Mamy mogą brać ten czas skupiać się na one i dostawać znać dziecka."

Dla więcej niż dwa rok, Intermountain centrum medyczne zapisywał się w kroczyć Up dla Utah dzieci programa, wraz z 20 innymi szpitalami w Utah. Kroczyć Up jest 10 kroków programem projektującym wspierać mamy który zachęca breastfeeding na żądanie i w.

Praktyka rooming wewnątrz i pozwolić zostawać wpólnie 24 godziny dzień matki i niemowlaków jest jeden opierać się praktyki rozwijać drużyną globalni eksperci. Inni kroki zawierają kształcić oczekiwać matki o breastfeeding, pomagać zapoczątkowywać breastfeeding wśród jeden godziny narodziny i uczyć kobietom dlaczego utrzymywać laktację.

Centra dla kontrola chorób dokumentowali dużo skrót i długookresowe korzyści rooming w i breastfeeding dla oba dzieci i matek. Te zawierają opuszczonych ryzyko infekcje, atopic dermatitis, typ, nagłej dziecięcej śmierci syndrom i dzieciństwo otyłość uszate i oddechowe, - 2 cukrzycy. (egzema)

Dodatkowo, ochraniać przeciw te i innym illnesses, medyczni koszty obniżają, ponieważ dzieci którym karmią formułę miewają skłonność wymagać wizyty, hospitalizacje i recepty więcej doktorskich.

Źródło: https://intermountainhealthcare.org/

Advertisement