Nauka zrzuca nowego światło na sezonowych skór zmianach

Nowy brytyjski czasopismo dermatologii nauka zapewnia informację która może pomagać wyjaśniać dlaczego wiele ludzie doświadczają egzemę i suchą skórę w zimie.

Poziomy awaria produkty które utrzymują skóry barierę zmieniającą między zimą i latem na pomoce rękach i policzkach w testach skóra na 80 dorosłych. filaggrin-a proteina Zmiany także zobaczyli co do tekstury corneocytes, komórki w outermost części skóry epiderma.

"ten nauka pokazuje wyraźnie że skóry bariera wpływa klimatycznymi i sezonowymi zmianami. Dzieci i dorosli cierpią od czerwonych policzków w zimie w północnych szerokościach i niektóre mogą nawet rozwijać stałych skóra warunki tak jak atopic egzema i rosacea," powiedział starszego autora Dr. Jacob Thyssen uniwersytet Kopenhaga, w Dani. "przy pomocy wysokiego powiekszania pokazujemy że komórki skóry cierpią od shrinkage i tym samym zmieniają ich powierzchnię. Kliniczna wiadomość jednostki jest że muszą ochraniać ich skórę z Emollients w zimie i sunscreen w lecie.

Nina Goad brytyjski skojarzenie dermatolodzy powiedział: "już znamy że wilgotność może wpływać teksturę skóra i wywierać wpływ na skórze wprowadza nieporządek jak egzema, i wilgotność ono waha się według sezonu. W zimie, szybko zmieniający się temperatury od ogrzewają indoors zimn środowiska outdoors, mogą wpływać kapilary, i długotrwały ujawnienie mokra pogoda może obdzierać skóry bariery funkcję. Ten opóźniona nauka jest ciekawa przy komórkowym poziomem. gdy ono zrzuca nowego światło na dalszy powodach dla sezonowych skór zmian, Dajemy że skóra problemy są najwięcej pospolitego powodu odwiedzać ich lekarkę dla ludzi, który ulepsza nasz zrozumienie skóra nieład jakaś badanie, jak kierować one i dobrze jesteśmy zawsze pozytywnym krokiem."

Źródło: http://newsroom.wiley.com/press-release/british-journal-dermatology/why-people-experience-seasonal-skin-changes

Advertisement