Umiarkowany facebook use łączył szczęście wśród dorosłych z asd

Wśród dorosłych z autyzmu widma nieładem (ASD), nowa nauka pokazywał że tamto które używają Facebook, w umiarze, są szczęśliwi niż tamto które no. Ten znalezienie no mógł generalizujący całkowity use ogólnospołeczni środki, jakkolwiek, przeglądający czasopismo od Mary Ann Liebert, Inc., wydawcy. ponieważ to samo no był prawdziwy tamto które używali świergot jak zrelacjonowane w artykułu publikującego w Cyberpsychology, zachowaniu i ogólnospołecznym networking, na przykład, Artykuł jest dostępny na Cyberpsychology, zachowaniu i ogólnospołecznej networking stronie internetowej swobodnie.

Autyzmu widma nieładem", coauthors Deborah oddziałem i Karen koperem w "ogólnospołecznym środka Use, szczęściu z i, odpowiada magisterskiego uniwersyteta, Santa Barbara, CA i Micah, Mazurek, uniwersytet Virginia, Charlottesville zakładamy że podczas gdy szczęście i Facebook use wzrastaliśmy wpólnie do pewnego punktu korzystny skutek ogólnospołeczny środka use then gasnął. Badacze proponują że ten zdolność oddziałać wzajemnie z inny na Facebook, zamiast wymagających twarz w twarz interakcj w może pomagać ochraniać te jednostki przeciw zdrowie psychiczne zagadnieniom kojarzącym z asd tak jak depresja.

"niektóre studia donoszą że up to 50% dorosli z asd występującego ogólnospołecznego niepokoju nieład. Facebook może zapewniać bezpieczną bazę wypadowa dla trenować i światowość konwersacyjne umiejętności," mówi redaktora naczelnego Brenda k, PhD, MBA, bcb, bcn, interaktywni środki instytuty, San Diego, Kalifornia i rzeczywistość wirtualna medyczny instytut. Wiederhold, Bruksela, Belgia. "wzrastał dufność w one zdolność może prowadzić osatateczny przekład te nowi umiejętność sety w ulepszać twarz w twarz interakcje."

Źródło: https://home.liebertpub.com/news/moderate-facebook-use-promotes-happiness-in-adults-with-autism-spectrum-disorder/2345

Advertisement