Nauka: Joga i mindfulness możemy pomagać szkoła podstawowa uczni kierować stres, niepokój

Joga, mindfulness aktywność/możemy udogadniać stresu zarządzanie wśród szkoła podstawowa uczni i możemy dodający jako dopełnienie uczenie aktywność ogólnospołeczne i emocjonalne, według Tulane University nauki.

Publikujący Kwiecień 10 w zarządzania czasopiśmie "," opierającej się nauce "mindfulness i joga" psychologii zachowania i badania, "skutek na jakości życia dla szkoła podstawowa nauczycieli i uczni sugerował że "joga, mindfulness interwencje/możemy ulepszać objawy niepokój wśród uczni".

Interwencja kojarzył z znaczącym ulepszeniem w emocjonalnej i psychosocial jakości życia w interwencyjnej grupie wnioskował. gdy porównuje grupa kontrolna nauka

Witający rezultaty nauka dzisiaj, hinduski męża stanu Rajan Zed w oświadczeniu w Nevada, ponaglał wszystkie szkoły podstawowe Luizjana przedstawiać joga w ich programach nauczania tak, że ucznie mogli badać różnorodny korzyści joga oferujący.

Joga, nawiązywać do jak "żywa skamielina", był umysłowym i fizycznym dyscypliną dla everybody dzielić i korzystać od czyj ślada pójść z powrotem wokoło 2.000 bce Indus dolinna cywilizacja, Zed zauważający który jest prezydentem ogólnoludzki społeczeństwo hinduizm.

Rajan Zed dalszy powiedział ten joga, chociaż wprowadzony i odżywiona hinduizmem, był światowego dziedzictwa i wyzwolenia elektrownia utylizowywać wszystko. Według Patanjali który kodyfikował mnie w joga Sutra, joga był metodycznym wysiłkiem dosięgać doskonałość, przez kontrola różni elementy natura ludzka, fizyczny i psychical.

Według usa krajowych instytutów zdrowie, joga może pomagać jeden czuć zrelaksowanego, być elastyczny, ulepszać posturę, oddychać głęboko, i dostawać ono pozbywa się stres. Według "2016 joga w Ameryka nauce", wokoło 37 milion amerykanie teraz ćwiczą joga; (które zawrzeć wiele osobistości) I joga silnie koreluje z mieć pozytywnego jaźń wizerunek.  Joga był przechowalnią coś podstawowy w duszie ludzkich duszach i, Zed dodający.

Cel Tulane nauka zawierać: Oceniać wpływ na joga program nauczania w szkole podstawowej studenckich jakości życia… korzyściach przedstawiać joga i mindfulness w sala lekcyjną. Grupa uczących się zawrzeć 20 stopni uczni szkoła państwowa w Nowy Orlean który osłonięty pozytyw dla objawów niepokój i uczestniczących w joga, mindfulness aktywność dla osiem tygodni/. Badacze zawrzeć Alessandra Bazzano, Christopher Anderson, Chelsea Hylton i Jeanette Gustat; Raporty sugerują.

Tulane University w Nowy Orlean żąda być "jeden szanujący badawczy uniwersytety w kraju". (Luizjana), czyj historia iść z powrotem 1834, Douglas j Hertz a i Michael. Fitts jest deskowym krzesłem i prezydentem odpowiednio.

Źródło: http://tulane.edu/

Advertisement