Nowotwór Australia wszczyna nową strukturę ulepszać wyniki dla nowotworów płuc pacjentów

W australijczyku najpierw, nowotwór Australia dzisiaj wszczynał strukturę ulepszać wyniki doświadczenia ludzie wpływający nowotworem płuc i - wiodąca przyczyna nowotwór śmierć w Australia.

Nowotwór płuc struktura: Zasady dla najlepsza praktyka nowotworu płuc opieki w Australia odsłaniali przy szczytem trzymającym w Sydney ostatnio który przynosi wpólnie delegatów przez szerokość nowotwór kontrola z konsumentami prowadnikowi ulepszenia w nowotwór płuc opiece i traktowaniu.,

Nowotwór płuc jest wiodącym przyczyną nowotworu ciężar w Australia i przetrwań tempa są biedni, z tylko 16 z każdy 100 ludzi ximpx pięć rok po diagnozy. Nowotwór płuc oczekuje żądać więcej niż 9.000 żyć w Australia w 2018.

Nowotworu Australia CEO, Dr Helen Zorbas, powiedział struktura był rezultatem zwijanie nowotworu czteroletni współpracujący proces specjaliści, pracownicy służby zdrowia, zdrowie usługodawcy i konsumenci przez Australia inni.

"pięć kluczowych zasad dla ulepszać nowotworów płuc wyniki są uznani: Ześrodkowywająca opieka; Aktualny dostęp opierać się drogi przemian opieka; Multidisciplinary opieka; Koordynacja, komunikacja i ciągłość opieka; I jadący ulepszenia," Dr Zorbas powiedział.

"wyzwanie był rozwijać sposoby stosować te zasady w klinicznym położeniu w ważnych miastach dzielnicowi centra lub mali miasteczka, czy w szpitalach ulepszać wyniki dla ludzi z nowotworem płuc lub GP praktykach.

"nowotwór Australia badający zasady jako część demonstracja projekta w pasmie kliniczni środowiska przez cztery zdrowie usługa współpracy w nowych południowych waliach, Queensland, Tasmania i zachodniej australii. Projekt, dowiedziony przy 11 miejscem, zaangażowanymi pracownikami służby zdrowia, usługodawcami i konsumentami.

"uczestniczy zdrowie usługa współpracy wspierali use i asymilację nowotwór płuc opieki strategie dla use w klinicznym środowisku i zasady jak modelują.

"struktura pokazuje jak zasady pracują robić różnicie przy konsumentem, usługa i systemu poziom ulepszać wyniki tak jak," Dr Zorbas powiedział

Użyteczność struktura jako krajowy zasoby jest włączeniem strategie, narzędzia i zasoby wspierać, pracowników służby zdrowia, usługodawców i polisa producentów.

"struktura przypomina my które są ostrością opieka. i taktujący i wspiera, że ja jest ludźmi diagnozuje z nowotworem płuc, Ja uwydatnia ważność wydajna komunikacja przez każdy aspekta ich doświadczenie," Dr Zorbas powiedział.

Źródło: https://canceraustralia.gov.au/

Advertisement