Nowi sids Info app aport zmniejszać niemowlak odnosić sie śmierć

Peter LaMont's drugi dziecko będzie urodzonym przyszłym miesiącem, ale ostatni raz był 16 rok temu. stawia niemowlaka łóżko W ten sposób Bridgewater ojciec obracający sids centrum New Jersey bydła nowy sids Info app łapać up na bezpiecznych sen rekomendacjach dla dzieci.

App wszczynał ten miesiąc sids centrum nowy - bydło który opiera się przy Rutgers Robert Johnson drewnianą szkołą medyczną i Hackensack południka zdrowie.,

"gdy mój nastoletnia córka był dzieckiem, spał z koc i ściąga zderzaki," LaMont powiedział. "dzisiaj reguła jest że nic umieszcza w ściąga. Nawet jeśli już dziecka, rzeczy zmieniali dużo i chcę być poinformowanym rodzicem. Ten app jest dogodny i pozwoli ja przystępować nowomodnych wytyczna."

Bezpłatny app odpowiednio, zawiera amerykańskiej akademii pediatria sen bezpieczni wytyczna dla niemowlaków od narodziny 12 miesiąca., który rozwijał Barbara Ostfeld i Thomas Hegyi centrum program i medyczny dyrektor, App także zawiera połączenia edukacyjne strony internetowe Q&A na bezpiecznym dziecięcym sen i zasoby, tak jak kontaktowa informacja dla dymić zaprzestanie i produktu konsumenckiego bezpieczeństwa prowizi.

Łóżku lub nieznane przyczynach według usa centrum kontroli i prewencji chorób, wokoło 3.700 niemowlaków pod wiekiem jeden roku kostka do gry w Stany Zjednoczone należny nagła niespodziewana dziecięca śmierć, grupowania składać się z nagłej dziecięcej śmierci syndrom, przypadkowego suffocation lub uduszenia w.

Chociaż tam  jest few inni apps które zawierają bezpieczną dziecięcą sen informację, sids Info zapewnia całościowego edukacyjnego materiał, Ostfeld powiedział.

Jak wychowywa ślimacznica przez app, widzią animacje które, który kształci użytkownika na tematach tak jak wybierać bezpieczny ściąga, uwypuklają macierzyńskiego głos łączącego z tekstem, dlaczego ubierać niemowlaka dla sen, co no umieszczać w ściąga i. Rodzice wtedy klikać dalej mogą "dziecko rozmowy" składnika który zapewnia dodatkowe informacje w dziecka głosie., Język, jedyny tryb jest także dostępny.

"podczas gdy zapomoga z kluczowymi bezpiecznymi sen wytyczna mogą dostawać przegranymi lub zostać przestarzałymi app umieszcza edukacyjną informację dosłownie przy osoba konami palca - prawymi na ich telefonach," powiedział Ostfeld. "nasz cel jest zapewniać szpitalne pielęgniarki które kształcą nowe rodziny przy rozładowaniem z skutecznym i znormalizowany narzędzie który wychowywa może ściągać ich telefon dla kontynuujący odniesienie. Ja także pozwoli lekarzów praktykujących które oddziałają wzajemnie z rodzicami po rozładowania wzmacniać ten informację."

Sids Info jest dostępny na, fundował centrum przez dotaci od nowego i - dżersejowy dział zdrowie. iphone i androidzie App ono promuje profesjonaliści które oddziałają wzajemnie z rodzinami przy organizacjami tak jak szpitale konsorcje podział dziecko ochrona, Permanency i wychowanie dziecka programy, macierzyńskie i zdrowie dziecka. App także słuzyć jako kontynuuje edukaci narzędzie dla opieka zdrowotna dostawców które mogą ściągać kursy na bezpiecznym sen dla bezpłatnego.,

Rodzice zachęcają dzielić app który jest kluczowy dla dziecięcego bezpieczeństwa, z tamte czułością dla ich niemowlaków tak jak dziadkowie, rodzeństwa i opiekunka do dziecka, Ostfeld powiedzieli. "jestem babcią, i w nasz dniu mówiliśmy stawiać dzieci spać na ich żołądkach," powiedział. "uświadamiam sobie że ludzie od nasz pokolenia one zmagają się z pojęciem który "tylny jest najlepszy. "app pomaga one pamiętać stawiać to w praktykę."

Przedsiębiorca budowlany nadzieja app poszerza zasięg aap wytyczna które kojarzyli z kroplą więcej niż 50 procentów w niemowlak odnosić sie śmierć, ponieważ przedstawiali. "chociaż nowy - bydło jeden niscy tempa nagłe niespodziewane dziecięce śmierć w narodzie należnym nasz edukacja i zasięg, musimy zostawać czujnymi," powiedział Hegyi.

Źródło: https://newbrunswick.rutgers.edu/

Advertisement