Nauk znaleziska zmniejszają w tempie papierosu use wśród amerykańskich dorosłych

Analiza federacyjni dane uniwersytetem Iowa badacze publikujący w czasopiśmie American Medical Association znaleziska ale tempo aktualny use, pojawiać się jesteśmy opadający. że amerykańscy dorosli próbowali papierosy

Wei Bao, asystent profesora epidemiologia w ui szkole wyższa zdrowie publiczne, zanalizowani krajowi dane od więcej niż 101.000 amerykan które uczestniczyli w usa ześrodkowywa dla kontrola chorób i zapobiegania zdrowie wywiadu rocznej krajowej ankiety (NHIS). (CDC) Nhis pyta dorosłych uczestników od 2014 czy obecnie używają papierosy każdy dzień, niektóre dni, lub wcale.

Bao's analiza zakłada że liczba dorosli które próbowali papierosy wzrastających; Od 12,6 procentów w i 15,3 procentów w 2016 2014, 13,9 procentach w 2015. Jakkolwiek, podczas ten sam czasu pokazywał ankieta że liczba ludzi która powiedział one obecnie używa papierosy "każdy dzień" lub "niektóre dni" zmniejszający; Od 3,7 procentów w 2014, 3,5 procentach w 2015, 3,2 procentach w 2016. Bao mówi zmniejszanie w aktualnym use papierosy był szczególnie znaczący w ludziach starych niż 65, kobiety, latynosów biel, ludzie z niskimi dochodami i aktualni papierosowi palacze.

Te trendy mogą sugerować" mówją Bao, ostrzega "że niektóre jednostki próbują use papierosy ale no kontynuują," że ono można być zbyt wkrótce rysować papierosu użycia trendy od tylko trzy rok dane. Mówi znalezienia odbijają niedawnego raport od CDC który także pokazuje spadek w tempie aktualny papierosu use wśród usa szkoły średniej i środka uczni.

Nauka także zakłada że, że mniej aktualni papierosowi palacze używają papierosy, ale use papierosy wzrastał wśród poprzednich palaczów.

"ten wzór może odbijać papierosu use gdy dorosli transitioning od prądu poprzedni palacze, ale dalsze śledztwo ręczy," mówi.

W końcu nauka zakłada tempa wzrastających wśród ludzi które nigdy dymili do używać one. papierosu use

To dotyczy" mówi Bao. "ponieważ te palacze one wystawiają nikotyna i inni szkodliwi składniki przez papierosów,"

Analiza, "zmiany w elektronicznym papierosowym use wśród dorosłych w Stany Zjednoczone, 2014-2016," publikował gdy bada list w Maja 15 zagadnieniu JAMA.

Źródło: https://now.uiowa.edu/2018/05/analysis-finds-more-people-trying-e-cigarettes-fewer-people-keep-using-them

Advertisement