Siemens Healthineers i Rom łączy zapewniać całościowych rozwiązania dla początkowej cukrzycy opieki

Siemens Healthineers i Rom podpisywał marketing zgodę zapewniać apartament opieka diagnostyczni instrumenty które, pierwszy raz, umożliwiają początkowych opieka zdrowotna dostawców w usa przerzucać most przerwy w cukrzycach dbają opierać się ilości miary w pojedynczej biurowej wizycie i satysfakcjonują.

Zintegrowana ofiara wciela Siemens Healthineers DCA korzystnego® Analyzer dla hbA1c testowanie clinitek status+® uryny chemii Analyzer dla cynaderek czeków, Rom Allyn® RetinaVue Welch sieć i zobrazowanie technologię dla teleretinal egzaminów.

Obecnie, więcej niż 90 procentów opierającego się motywacyjnego płatniczego system opieki zdrowotnej skuteczności informacja i ustawiający oceniać dostawcy występ i oceniać i dane usa płatniczek ilości use opierać się miary tak jak czy opieka zdrowotna dostawcy biorą kroki ulepszać cierpliwych wyniki. Providing całościową opiekę dla cukrzyc jest istotnym występu kryterium wśród te ilości miar.

Cukrzyce i comorbidities tak jak cukrzycowy nephropathy retinopathy i cukrzyka kosztują usa systemu opieki zdrowotnej miliardy dolary dorocznie. System opieki zdrowotnej próba adoptować holistycznych, usprawnionych i skutecznych rozwiązania które zmniejszają ten kosztu ciężar.,

Ześrodkowywający rozwiązanie od Siemens Healthineers i Rom ofert lekarzów więcej kontrola nad opieka nad pacjentem osiągać proaktywnie traktowanie podczas pojedynczej wizyty i testowanie. Ten ulepszający obieg może zmniejszać koszty i eliminować niedogodne uzupełnienie wizyty, prowadzący wysoka cierpliwa zgodność z opieka reżimami i satysfakcja.

Całościowy opieki testowanie dla cukrzyc ulepszał pacjenta outcomes.3Studies przedstawienie który odpowiednio. zmniejszać pacjenta hbA1c poziom jeden procentem ryzyku cynaderki szkoda i oko szkoda także zmniejszają 50 procentami i 76 procentami,

Więcej niż 80 procentów amerykanie żyje z cukrzycami ostatecznie rozwija cukrzycowego retinopathy wiodącą przyczynę ślepota wśród wieków produkcyjnych dorosłych. Z wczesnym wykryciem, 95 procentów wzrok strata może zapobiegać, mimo to less niż połówka pacjenci z cukrzycami dostają rocznego oko egzamin.

Pacjenta jakość życia obniża znamiennie" gdy chroniczne choroby zostają bez leczenia, który jest dlaczego badać dla comorbidities jest w ten sposób znacząco,

"nasz nowy handlowy związek z Rom zapewnia holistycznego, narzędzi rozwiązania które pomagają w zwalczać cukrzyce i powiązanych comorbidities mierzą. podczas gdy satysfakcjonujący opierającą się ilości opiekę Z życzliwymi analyzers które wytwarzają ilość rezultaty integrować wyniki testu z elektronicznymi dokumentacjami medycznymi w minutach i potencjały, lekarzi mogą robić bezpośrednim traktowanie decyzjom i ulepszać długookresowych wyniki."

Mike Sampson, starszy wiceprezydent punkt opieka diagnostycy, Północna Ameryka, Siemens Healthineers.

Siemens Healthineers przyczynia się łączna ofiara z opiek rozwiązaniami które pomagają w zwalczać chroniczne choroby zanim zostać krytycznymi. DCA korzystny® Analyzer monitoruje pacjenta glycemic kontrola w minutach z rezygnujący hbA1c testowanie. Z clinitek status+® uryny chemii Analyzer, opieka zdrowotna dostawcy mogą wykonywać cynaderki sprawdzają wewnątrz 60 sekund z rezygnujący kreatynina współczynnika testowanie.

Z Rom Allyn RetinaVue sieci Welch ofiarą, lekarzi wykonują biuro cukrzycowych siatkówkowych egzaminy, chwyta wizerunki w sekundach z nonmydriatic kamerami. Wizerunki transmitują przez uległego oprogramowania dla interpretaci ogólnonarodową drużyną poświadczający oftalmolodzy. Oceniać siatkówkowych zdrowie w początkowej opieki położeniach może być wysoce wydajny z niektóre dokonuje nad 90 procentów oka egzaminu cukrzycową siatkówkową zgodnością w pojedynczym roku, wynikający w aktualnym, oszczędzania traktowanie.

Rom Healthineers i Siemens dzielimy pospolitego wzrok stawiać pacjentów na lepszy ścieżce opieka zdrowotna providing rozwiązania które pozwolą nasz klientów przekształcać opieki dostawę z wielką skutecznością i wydajnością,"

"olbrzymią sposobność przed my i excited aktywować ten wzrok."

Alton ciennik, prezydent Rom linii frontu opieki biznes który zawiera Welch Allyn.,

Rom Allyn RetinaVue Welch sieć jest wielkim okulistyk usługa siecią w usa słuzyć bardziej niż 2.000 początkowej opieki klinik i współpracuje z ogólnonarodowo, wiodącymi handlowymi zdrowie planami, ubezpieczającymi i. RetinaVue, p.c jest pierwszy okulistyk usługa siecią otrzymywać łącznej prowizi złocistą zgodę® dla ambit opieki zdrowotnej akredytowania. Siemens Healthineers jest wielkim wytwórcą opiek rozwiązania dla cukrzyc i urinalysis testowanie.

Źródło: https://usa.healthcare.siemens.com/press-room/press-releases/siemenshealthineershillrom.html