Międzynarodowa nauka znajduje wykonalną traktowanie opcję dla ludzi z łagodną astmą

Wielka międzynarodowa nauka prowadząca Hamilton badaczem znajdował centrycznego traktowanie który pracuje dla ludzi z łagodną astmą.

Ludziom z łagodną astmą często przepisują dziennego traktowanie reżim, ale up to 80 procentów no podąża rutyny, używać inhalator tylko gdy astma ataka. Teraz znajdowali potrzebującego leka inhalator badacze są wykonalnym traktowania opcją.

Paul O'Byrne jest głównym oficerem śledczym na nauce która sugeruje inhalator z kombinacją budesonide, steryd i formoterol który kontroluje rozognienie, może być alternatywą konwencjonalne traktowanie strategie., beta2-agonist który pomaga otwierać drogi oddechowe i robić oddychać łatwy,

O'Byrne jest respirologist, profesorem medycyny i klinicysty naukowem, przy McMaster uniwersyteta Michael g. DeGroote szkołą medyczną przy Firestone instytutem dla oddechowych zdrowie przy St. Joseph opieką zdrowotną Hamilton.

Rezultaty publikowali dzisiaj w wpływu medycznym czasopiśmie New England Journal medycyna (nejm). O'Byrne był także autorem drugi nejm artykuł co do milowej astmy dzisiaj.

"działań agonists, także znać jako ratowniczy inhalatory, pracują szybko ale no taktują podstawowego problemu rozognienie," powiedział O'Byrne pierwszy nauka. Sekret w ten nowym podejściu jest ale w tym samym czasie dostarcza sterydy wymagających dla kombinezon kontrola astma. "że ono nie tylko uśmierza objawy"

Według statystyk Kanada, osiem procentów kanadyjczycy lub 2,4 milionu ludzi, diagnozowaliśmy z astmą pracownikiem służby zdrowia. W przybliżeniu 50, 75 procentów pacjenci diagnozujący z chroniczną chorobą łagodną astmę. Podczas gdy objawy no mogą zawsze być uciążliwi, drogi oddechowe rozognienie jest zazwyczaj teraźniejszy, i łagodni astma pacjenci są zagrożoni surowi exacerbations, powszechnie nazwani astma ataki które mogą wynikać w przeciwawaryjnej opiece albo nawet odnosić sie śmierci.,

"w klinicznej praktyce, biedny dotrzymanie astma lekarstwa, szczególnie wdychani sterydy jako utrzymanie terapia, jest główny problem przez wszystkie dotkliwość astma," powiedział O'Byrne. Jak taki, pacjenci polega na potrzebujących inhalatorach dla objaw ulgi która właściwie no pomaga ulepszać ich całkowitego warunek. ","

O'Byrne i jego drużyna pracujący z badaczami dookoła świata prowadzić 52 tygodni próbę z pacjentami starzeliśmy się 12 roku wiek stary z diagnozującą łagodną astmą.

Więcej niż 3.800 pacjentów uczestniczyli od krajów wliczając Kanada, Chiny Zjednoczone Królestwo, Australia, Brazylia i Południowa Afryka, wśród innych. Próba prowadził między Lipem 2014 i Sierpień 2017.

Pacjentom przypadkowo wyznaczali jeden trzy reżimu i blisko monitorowali. Jeden grupa wziąć dziennika placebo plus potrzebujący terbutaline, reliefowy beta agonist używać zapobiegać charczenie i taktować; Drugi grupa był na dziennika placebo plus budesonide-formoterol używać jak potrzebujący, podczas gdy trzeci grupa był na dziennika utrzymania budesonide plus terbutaline używać jak potrzebujący. Wszystkie pacjenci otrzymywali elektronicznego przypomnienie brać ich utrzymania traktowanie dwa razy dziennie.

Próbni rezultaty pokazywali budesonide-formoterol używać jako potrzebny zmniejszał ryzyko astmy ataki więcej niż 60 procentami, ale.

Jeżeli pacjenci mogli pamiętać brać ich utrzymania budesonide traktowanie i podążać je ostrożnie, dostać najlepszy z dnia na dzień objaw kontrola, ale ryzyko exacerbation był to samo" powiedział O'Byrne. "tak jakby używali łączącego formoterol i budesonide jak potrzebujący,"

"w dodatku był dużo less kwota sterydy używać gdy łączący inhalator używał, ponieważ pacjent no potrzebował brać mię każdy dzień."

O'Byrne jest także autorem na równoległej nauce prowadzącej Erick Bateman przy uniwersytetem Kapsztad w Południowa Afryka który także publikował w nejm dzisiaj.,

W ten nauki pacjentach przypadkowo wyznaczali dziennika placebo plus budesonide-formoterol używać jak potrzebującego lub dziennika budesonide plus terbutaline używać jak potrzebujący.

Próba wymagał więcej niż 4.200 pacjentów na 52 tygodni próbie w 25 krajach między Listopadem 2014 i Sierpień 2017. Jak z inny łagodną astmę i starzał się nauka, uczestnicy 12 i stary.

Rezultaty pokazywali ale byli podrzędni w kontrolować objawy. że w pacjentach z łagodną astmą porównywalny dziennika budesonide w związku z tempem surowi astma ataki podczas 52 tygodni traktowanie był, budesonide-formoterol używać jako potrzebny,

"to był więcej rzeczywista nauka i nauk wizyty, bez elektronicznego monitorujący dwa razy dzień lub przypomnienia używać lekarstwo, mniej, więc ono jest porównywalny dyrekcyjni pacjenci w istnej łatwości z niskim dotrzymaniem dzienny traktowanie kurs," powiedział O'Byrne.

"tam  był żadny działań agonists komparatoru grupa w ten próbie utrzymania budesonide porównanie zastępujący który zawierał budesonide-formoterol, właśnie ale próbni wyniki byli w zasadzie identyczni."

Źródło: http://www.mcmaster.ca/

Advertisement