Pielęgniarki przegapiali w antimicrobial intendentura programach, nauk znaleziska

Upełnomocniać pielęgniarki uczestniczyć w antimicrobial intendentura programach (ASPs) jest brakującym ogniwem w umacniać szeroką antimicrobial intendenturę i udoskonalającego opieka nad pacjentem, według nowej nauki przedstawiającej przy 45th coroczną konferencją skojarzenie dla profesjonalistów w infekci kontrola i epidemiologii (apic).

Badanie, poprowadzony przy Jefferson zdrowie w nowym - bydło, pokazuje że ASPs umacniają kształcić pielęgniarki o antimicrobial intendenturze i uzyskiwać ich w.

Nasz znalezienia pokazują" powiedzieli Jefferson zdrowie dżersejowej infekci kontrolny oficer Cindy Hou, MA, MBA, facoi nauka wiodący autor. "że pielęgniarki przegapiali i utylizowywali w ASPs," - nowych - Zmieniający kulturę i upełnomocniający pielęgniarkę mówić w górę antimicrobial intendentury o prowadzi zamknięty drużynowy dyscyplina współpraca i koordynacja który ostatecznie ratuje życia. ","

10 pytań quiz na antybiotycznym użyciu zakłada że pielęgniarki no byli ogólny wygodne z mikrobiologia znany z unikalnymi cechami różni antybiotyki lub raportami. Linii końcowej ocena zakłada że 93,8 procentu pielęgniarka wcielająca mikrobiologia wynika podczas znaka reportażu, ale tylko 50 procentów sprawdzał podatność rezultaty kultury przed zarządzać antybiotyki. Co jest więcej, tylko 65,1 procentu kliniczne pielęgniarki zawiadamiający lekarzi jeżeli kultury pokazywali opór.

Pielęgniarka w dokonywał angażować naczelnych pielęgnacja oficerów przy Jefferson trzy nowym - dżersejowi szpitale, otwiera up uczestnictwo w ASPs, pedagogów, występu ulepszenia i infekci kontrola personelu karmiący przywódctwo.

Materiały napisali w "pielęgniarce mówją" i integrują w typowego karmiącej pracy przepływ promować użycie.

"odporni organizmy powodują znaczną proporcję poważne kojarzyć infekcje i są trudni taktować ponieważ tam  jest mniej i, w niektorych przypadkach, żadny antybiotyki które leczą infekcję," powiedział 2018 apic prezydenta Janet Haas, PhD, RN, CIC, fshea, fapic. Ten nauka pokazuje to angażować z pielęgniarkami i pchający dla wielkiego drużynowego współpracy, ważny postęp który jest istotny pomagać zmniejszać zagrożenie antybiotyczny opór. "może robić na ASPs,"

Źródło: https://apic.org/

Advertisement