Nowatorski odkrycie oferuje nadzieję dla traktowania Alzheimer i inne neurologiczne choroby

Tam  jest nowy nadzieja dla traktowania Alzheimer i innych neurologicznych chorob podąża rozpoczynający budowę odkrycie robić chińczyka badania współpracą.

Badacze od uniwersyteta południowy Australia i trzeci militarnego medycznego uniwersyteta w Chiny odkrywali sygnałową drogę przemian wśród komórek i także wynajdowć potencjalnego leka który mógł zatrzymywać degenerację i właściwie ulepszać uczenie i pamięć w afektowanych pacjentach.,

UniSA's profesor Xin Zhou i koledzy byliśmy śledczymi tauopathies - który nawiązywać do klasa choroby powodować misfolding tau proteina wśrodku nerw komórek która wynika w komórki szkodzie i komórki śmierci ostatecznie.

Te choroby które obecnie żadny lekarstwo. zawierają Alzheimer, Parkinson i motorowego neuronu chorobę,

Specyficznie drużyna patrzał w frontotemporal lobe degenerację, termin reprezentuje grupy kliniczni syndromy odnosić sie poznawczy nadszarpnięcie, behawioralne anormalność i mowa nieład. (ftld)

Profesor Zhou mówi że poprzednio był niewiadomy ja jak gen mutacja był odpowiedzialna dla powodować i demenci w pacjentach z śmierć nawiązywać do ogólny jako neurodegeneration szkodę lub -, ftld i innymi motorowego neuronu chorobami.

"teraz jest żadny traktowanie dostępny wcale tam," Prof Zhou mówi.

Byliśmy śledczy wliczając szczegółu tau proteiny która bawić się krytycznego rola w nerw komórki funkci. "jak te tauopathies niektóre pospolitą patologię, (choroby)"

Tau proteina jest proteiną który stabilizuje microtubules i ono jest specyficznie obfity w neuronach układ nerwowy, wewnątrz ale gdzie indziej.

"nasz badanie zakłada to w oba zwierzęcy model i ludzcy mózg sygnał neurotrophins i receptory, są anormalni w mózg z ftld," Prof Zhou mówi. "odkrywaliśmy wzrost w neurotrophin sygnalizacyjnej drodze przemian która odnosić sie życie i śmierć nerw komórki, zna jako proNGF/p75, i wtedy znajduje blokować swój funkcje pokazywał zmniejszać komórki szkodę.

"tak, w ten papierze nie tylko odkrywaliśmy sygnalizacyjną drogę przemian ale także wynajdowć potencjalnego leka dla traktowania taki choroby."

Daje ten solidnemu dowodowi teraz dostępnemu następna scena jest próbą kliniczną i południe australijczyka Biotech firmy Tiantai technologii medyczny Pty Ltd ostatnio zdobywał licencja dalej rozwijać ten medyczną technologię komercjalizować i.

Profesor Zhou mówi ten przemysłu zaangażowania tłumaczyć odkrycie w traktowanie choroba alzhaimera i inni tauopathies sposobnością są sposoby tam.

Źródło: https://www.unisa.edu.au/Media-Centre/Releases/2018/Discovery-presents-treatment-hope-for-Alzheimers-and-other-neurodegenerative-diseases/#.W2vKzdIzaUk

Advertisement