Dzieci z odporną gruźlicą pomyślnych traktowanie wyniki, nauk przedstawienia

Rezultaty ampuła, międzynarodowy systematyczny przegląd publikujący w czasopisma ploso medycyny przedstawieniu że gruźlicy traktowanie jest pomyślny w dzieciach z odporną gruźlicą (mdr-tb). Nauka informować światowa organizacja zdrowia wytyczna na traktowaniu mdr-tb w dzieciach używał.

Nauka zawrzeć systematyczną przeglądową, cierpliwą dane analizę na i., która wymagał współpracującej grupy międzynarodowi badacze klinicznych traktowanie wynikach 975 dzieci od 18 krajów i właściwościach Rezultaty pokazują że 78% te dzieci pomyślnych traktowanie wyniki gdy taktuje z linii mdr-tb lekami. (764 975)

"obliczony 32 000 dziecka rozwijają odporną gruźlicę, każdego roku. (odporną dwa magistrali TB leka isoniazid i rifampicin, mianowicie) Traktowanie dla mdr-tb jest długi trwanie i wymaga leki które są toksyczni. Te reżimy jest dobrowolnie ciężki tolerować, szczególnie, lek toksyczność i brak życzliwi formułowania," powiedział jeden autora Prof. Anneke Hesseling od Desmond Tutu TB Centre, w dzieciach, opłacie długość traktowanie i zdrowie naukach fakultet medycyna, Stellenbosch uniwersytet. "do teraz, trochę znał o optymalnym traktowaniu dla te dzieci. Ten przegląd tym samym daje bardzo ważny informaci jeśli chodzi potencjalnych wyniki i niektóre prawdziwego dobre wieści dla TB pola."

"tam  są zbyt mało przykładów dokąd badacze dzielą ich dane dla jawny dobrego, i to jest imponująco co ten globalna drużyna badacze - to pomagać zapewniać że mogliśmy chwytać wszystkie publikującego i nieopublikowanego dowód dla taktować dzieci z mdr-tb. Rewizja, ostatecznie, 33 studia byli nadający się dla włączenia," Tamara Kredo, współautor i starszy specjalista przy Cochrane Południowa Afryka, śródścienna badawcza jednostka południe - afrykańska badania medyczne rada. poddawał się 2772 raportu i Dr powiedział,

Potrzeba dla HIV traktowania

Przegląd także pokazywał nagłą potrzebę dla HIV traktowania w dzieciach z HIV i TB infekcją. TB traktowanie był mniej pomyślny w dzieciach które byli zarażony wirusem HIV ale odbiorczym antiretroviral terapią (ART).

Traktowanie był pomyślny w tylko 56% dzieci które infekowali z HIV który no otrzymywał jakaś antiretroviral traktowania podczas mdr-tb terapii," powiedzieli Hesseling, "porównują 82% w dzieciach infekujących z HIV który otrzymywał sztukę podczas mdr-tb terapii. "z bacteriologically potwierdzającym TB"

To podkreśla nagłą potrzebę dla sztuki w te dzieciach które muszą być priorytetem w nasz położeniu" ona dodawali. ", dokąd tempa hiv/tb coinfection są w ten sposób wysocy,"

Niedożywianie pokazywał jak inny czynnik i podkreśla potrzebę dla agresywnych rozwiązań że afektowany traktowanie wynik.

Linia injectable agenci, dawki isoniazid i kojarzyli z traktowanie sukcesem. Jakkolwiek, wysoki wskaźnik dzieci z surową chorobą która otrzymywał żadny linia injectable agentów wciąż well.

"to znaczy dzieci z surową chorobą może być sprawnie oszczędzającym od te toksycznych lekarstw," powiedział Hesseling.

"dalej pracuje wciąż potrzebuje na indywidualnych leków skutkach na traktowanie wyniku," dodający Kredo. "chociaż te rezultaty używali aktualizować WHO wytyczna, wspomaga surowo zbierającego dowód potrzebuje pomagać prowadzić zarządzanie mdr-tb traktowanie w dzieciach globalnie. Ten praca daje my więcej zrozumieniu potencjalny sukces traktowanie potencjał otrzymywać reżimy i zrozumienie współczynniki ryzyka dla biednych wyników przez położenia który jest znacząco dla projektować przyszłościowych traktowanie reżimy." dla pewnych dzieci intensywnych, substanci toksycznej,

Źródło: http://www.sun.ac.za/english/Lists/news/DispForm.aspx?ID=5867

Advertisement