Genetyczny połączenie wyprężający dysfunkcja odkrywający

Według nowej nauki tam  może być genetyczny połączenie wyprężający dysfunkcja. To jest to tak jak związek the first time zrobił i to mógł znaczyć wyjaśnia badaczów. że nowe aleje traktowanie mogli badający dla wyprężającego dysfunkcja,

Rezultaty badanie publikowali w opóźnionym zagadnieniu czasopism postępowania narodowa akademia nauk ten tydzień.

Wizerunku kredyt: BlurryMe, Shutterstock/
Wizerunku kredyt: BlurryMe, Shutterstock/

Badacze od university of washington szkoły medycznej kierowali utożsamiać unikalnego teren ludzki genom który może podnosić ryzyko impotencja. Różnica gen znajdował blisko to sim1 gen który także bawić się rola w móżdżkowy rozwój wyjaśniających autorach nauka.

Mutacja ten gen teraz łączył impotencja. Ołowiany badacza Dr Erick Jorgenson od usa zdrowie usługodawców Kaiser Permanente w oświadczeniu, powiedział, "to jest wielka sprawa ponieważ ono zapewnia długiego pożądanego dowód że tam  jest genetyczny składnik choroba. Utożsamiać pierwszy genetycznego współczynnika ryzyka dla wyprężającego dysfunkcja jest podniecającym odkryciem." ponieważ ono otwiera drzwi dla dochodzeń w nowe, opierać się terapie Kaiser Permanente jest wielki amerykanin kierującym opieki organizacją.

Wyprężający dysfunkcja lub impotencja wśród mężczyzna kojarzymy z kilka przyczynami wliczając stresu, niepokoju, depresji, alkoholizmu, hormonalnych niedostatków, anormalność i miejscowy szkody nerwy i arterie pelvis lub penis. Leki jak Sildenafil lub Viagra mogą używać dla te pacjentów ale dużo one no odpowiadają taki terapie, mówją ekspertów.

Według ten drużyny badacze prawdziwa przyczyna impotencja wśród jedna trzecia wszystkie pacjenci mógł być genetyczna. To jest the first time że mogli udowadniać genetycznego związek. Drużyna patrzejąca genetyczny makijaż nad 36.000 amerykańscy i brytyjscy 222.000 mężczyzna. Genetyczni kody mężczyzna z lub bez impotenci gruntownie szukali sprawdzać dla różnic. Przy sim1 locus na szóstego chromosomu, pewne różnicy zauważali i to znajdował kojarzącym z 26 procentów wzrostem w ryzyku impotencja badacze zauważający. Badacze rozliczali dla innych czynników tak jak ciało masy wskaźnik etc.

Według autora Dr Myśliwy Wessells od university of washington szkoły medycznej, ja mógł być że tam  może być zmiana przy sim1 genem który ustalać ryzyko impotencja mogą zwroty ja i to daleko lub dalej. Ten zmiana geny zazwyczaj dzwoni "organizator". Powiedział w oświadczeniu, "ten nauki punkty nowy badawczy kierunek dla wyprężającego dysfunkcja który mógł pomagać my utożsamiać innych kluczowych genetycznych warianty które wywołują chorobę i prowadzą dochodzenia lepiej rozumieć precyzyjnych mechanizmy którymi działają. Z nadzieją, to tłumaczy w lepszy zapobieganie i traktowania, znacząco, zbliża się dla mężczyzna i ich partnerów które często cierpią po cichu z ten warunkiem."

Według postaci, jedna piąta wszystkie mężczyzna starzał się nad 20 rok w Stany Zjednoczone cierpi od wyprężającego dysfunkcja. Ryzyko wzrasta jako comorbidities tak jak kierowa choroba i typ gdy osoba wieki i - 2 cukrzycy wzrastają.

Źródło: http://www.pnas.org/content/early/2018/10/02/1809872115

Ananya Mandal

Written by

Ananya Mandal

Ananya is a doctor by profession, lecturer by vocation and a medical writer by passion. She specialized in Clinical Pharmacology after her bachelor's (MBBS). For her, health communication is not just writing complicated reviews for professionals but making medical knowledge understandable and available to the general public as well.